Пам’ятайте цього хлопця? А ось як він розпорядився з нахлинувшою славою. Браво!

Пам’ятайте цього хлопця? А ось як він розпорядився з нахлинувшою славою. Браво!

Семмі Гринер став зіркою Інтернету в 2010-му, коли в мережу потрапило його фото на пляжі Флориди. 11-місячний карапуз з піском в кулачку скорчив таке обличчя, що позаздрили б багато дорослих акторів. Насправді знімок був зроблений ще в 2007-му, а своє прізвисько «Успішний малюк» (Success Kid) і прийдешню з ним славу Семмі реалізував і того пізніше. Але його вчинок гідний поваги.

Світ шоу-бізнесу влаштований так, що будь-який новий випадковий яскравий образ тут же «пускають в оборот», прагнучи вичавити максимум. Миттєва слава й ім’я не повинні простоювати без діла, не приносячи прибуток жадібним посередникам, чи не так? Але юний Семмі не захотів стати зіркою телешоу і його сім’я відповіла твердою відмовою на всі пропозиції. Однак потім, в 2015-му, сталася трагедія.

Батько Семмі, Джастін, кілька років страждав від ниркової недостатності, але в підсумку лікування не допомогло і потрібна була пересадка органу. Ціна питання: $ 100 000. Ці гроші були зібрані, коли сім’я розповіла про свою проблему на сервісі GoFundMe і Семмі підтвердив, що він той самий «Успішний малюк». Тільки на ділі звичайний 9-річний пацан, чия популярність не принесла йому не реального успіху, ні грошей.

Він і зараз не хоче експлуатувати той призабутий медійний образ, але ситуація важливішою особистих почуттів і переваг. Люди повірили йому і потрібна сума була зібрана протягом декількох днів, після чого батька Семмі успішно прооперували.

Семмі радий, що його дитяче фото подобається людям, приносить їм радість і користь, як мема, але особисто він чужий до марнославства і «зірковості».

Замість того, щоб позувати перед камерами і софітами, він вважає за краще самому вивчитися на художника і малювати інших людей. І, звичайно, він вдячний долі за те, що зумів допомогти батькові.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!