Просто Марія. Як сьогодні виглядає чарівна Вікторія Руффо та її близнюки, що підросли

Ім’я Вікторії Руффо з 1989 року стало відоме кожній пострадянській домогосподарці. Серіал «Просто Марія» дивилися цілими сім’ями, забуваючи про роботу та інші справи. Зараз Вікторія так само прекрасна і щаслива – вона улюблена дружина і багатодітна мама.

На зйомках серіалу “Просто Марія” актриса познайомилася зі своїм першим чоловіком Еухеніо Дербесом. І хоча він був актором, у серіалі він не знімався, а просто приходив на майданчик до своєї матері, яка грала роль доньки Маті. Красуня Вікторія одразу підкорила молодого мачо.

Незабаром пара почала жити разом. У 1992 році у них народився первісток – син Хосе Едуардо. Але, незважаючи на появу дитини, подружжя не змогло зберегти свій шлюб надовго. Вже 1996 року вони розлучилися. Відразу після розриву відносини їх були складними, пізніше Хосе переїхав жити до батька. Тепер вони всі спілкуються між собою і іноді беруть участь у спільних телепроектах.

В 2001 році Вікторія знову вийшла заміж. Цього разу її вибір упав на відомого на той момент політика та громадського діяча Омара Фаяда. Пара дуже хотіла дітей. І, нарешті, 2004 року Вікторія подарувала щасливому чоловікові двійню – сина Ануара та доньку Вікторію.

Актриса нечасто балує шанувальників подробицями особистого життя. Проте фото з чоловіком та дітьми іноді з’являються на її сторінці у соцмережах.

Нещодавно був опублікований рідкісний сімейний знімок, на якому Вікторія Руффо вагітна двійнятами. Він одразу зібрав сотні тисяч захоплених коментарів.

Усі діти актриси пішли її стопами, пов’язавши своє життя зі сценою, кіно та телебаченням. Її старшому синові Хосе Едуардо зараз 27 років, він знімається у кіно, бере участь у телепроектах свого батька. У 2014 році йому було вручено премію «кращий молодий актор». Близнюкам Ануару та Вікторії по 15 років.

В одному з інтерв’ю акторка зізналася, що характери у дітей зовсім різні. Вікі жорсткіша, цілеспрямована, активна. Ануар же спокійний і дуже вразливий. Він з раннього дитинства ревнував маму до роботи і навіть просив її не зізнаватись на вулицях, що це вона, щоб шанувальники не чіплялися до них.

Вікторія – строга та вимоглива мама. Однак якщо старший Хосе Едуардо завжди нормально реагував на критику і стійко приймав покарання, то близнюки більш уразливі та примхливі.

Поки не ясно, яку дорогу вони виберуть собі. Поки що особливого інтересу до акторської професії брат із сестрою не виявляють. Вікторія Руффо рідко дає інтерв’ю, намагаючись убезпечити своє особисте життя від сторонніх очей. Однак і по рідкісних її виступах зрозуміло, як вона любить дітей, як прив’язана до них. Актриса поєднує ролі в кіно та на сцені з головною роллю її життя – люблячої дружини та турботливої ​​матері.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!