Приїхала на Новий рік до дочки та була готова вночі пішки піти додому за 500 км. Розповідаю

Життя моєї дочки не можна назвати щасливим і безхмарним. У вісімнадцять років вона вийшла заміж за кохану людину. В них народився спільний син, але невдовзі її чоловік пoмер, а був ще зовсім молодим. Дочка повторно вийшла заміж. Спочатку її чоловік непогано ставився до її сина від першого шлюбу, але коли в них народилася спільна дочка, його ставлення до чужої дитини кардинально змінилося.

Він почав ставитися до хлопця з ворожістю. Звичайно, забезпечували дітей однаково, нікого не обділяли, але ставлення було вкрай холодним та неприязним. То зробив щось не так, то сказав не те, то подивився неправильно. І так постійно, до того ж без причини.

Довгий час моя дочка намагалася змінити його ставлення до своєї дитини, але нічого не вийшло. Підсумок – розлучення. Кілька років дочка жила сама, але в селі важко без чоловічої допомоги. Тим паче вона дуже молода, хотілося жіночого щастя.

Познайомилася вона із одним чоловіком. Працівник, з житлом у місті, працевлаштований на добрій роботі. Раніше був одружений, але дітей не має. Дочка із дітьми переїхала жити до нього. Це за 500 кілометрів від мого проживання.

Діти часто бувають у мене в гостях. Про чоловіка дочки вони ніколи нічого поганого не говорили. Я теж не ставила зайвих запитань. Живуть, от і чудово.

Запросили до них святкувати Новий рік. Я не хотіла їхати, але вони вмовили. Коли я була в гостях, то зауважила, що обранець дочки жахливо ставиться до дітей. Причіпається через кожну дрібницю.

За столом учинив скандал, бо дитина неправильно взяла столові прилади. Якщо він при мені дозволив собі таку поведінку, то стало страшно подумати про те, як він поводиться, коли мене немає поряд. Стало дуже прикро за улюблених онуків. Мені захотілося взяти їх та забрати із собою за 500 кілометрів.

Вранці поговорила із дочкою. Вона все розуміє, але нічого вдіяти не може. Перше розлучення відбулося через погане ставлення до її дитини, а тепер ситуація повторюється. Як же бути жінкам із дітьми? Чи не виходити повторно заміж і ставити хрест на своєму особистому житті? Якщо ти не приймаєш дитину жінки, то навіщо береш її за дружину?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!