Школяр витрачав всі кишенькові гроші на придбання їжі для бездомних тварин

Школяр витрачав всі кишенькові гроші на придбання їжі для бездомних тварин

Це історія доброго хлопчика, який готовий був віддати все, що має беззахисним тваринам. Кен Амант звичайний школяр, який витрачав всі свої кишенькові кошти на допомогу бездомним тваринам.

Він з дитинства любив тварин і дуже переживав про них. Кожен раз, коли бачив голодних тварин, він не міг пройти повз.

Батьки давали йому кишенькові гроші на обіди, а хлопчик все витрачав на корм для тварин. Хлопчик нікому не розповідав про це, боявся, що будуть лаяти. Батько помітив, що син голодний приходить зі школи і простежив за ним.

Хлопчик купив в магазині багато їжі для тварин і пішов годувати вуличних собак. Тварини вже чекали його, мабуть, вони звикли до хлопчика. Худі і виснажені, хворобливі на вигляд, вони чекали допомоги від цього малюка. Тато був такий здивований і зворушений, що зробив кілька фото здалеку …


Тато опублікував цю історію в соцмережі, він пишався сином і був захоплений його вчинком. У Мережі оцінили доброту хлопчика і навіть стали відправляти йому гроші, щоб він зміг нагодувати ще більше тварин.

Хлопчик зібрав всі кошти, які йому надіслали і … відкрив притулок! 9-річний Кен здійснив свою мрію – він зумів подарувати будинок голодуючим тваринам. Це перший в цьому регіоні притулок.

З тих пір пройшло 5 років, притулок досі працює і рятує тварин. Справа процвітає завдяки пожертвам небайдужих людей. Батьки вирішили, що зобов’язані допомогти синові такій благородній справі. Сім’я орендувала велику ділянку землі і побудувала там притулок.

У притулку є місце і кішкам і собакам, Кен намагається всіх добре годувати, лікувати і балувати. Вони допомагають кожному, хто потрапив в біду.

Першими в притулок забрали саме ту сім’ю собак, котру хлопчик годував на перших фото, зроблених батьком. Це була мама і цуценята. Їх вже давно вилікували і знайшли їм будинок, тепер сім’я допомагає іншим тваринам.

За ці роки їм вдалося врятувати і прилаштувати багато тварин. Хлопчик тепер мріє відкрити притулки по всій країні!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!