Тетяна Вікторівна вже кілька років не святкувала Новий рік, а все через своїх дітей

Тетяна Вікторівна живе сама вже 3 роки. Спочатку з дому поїхали діти, хто на навчання, хто створив власну сім’ю. Через деякий час її покинув чоловік, й вона залишилася сама. Сумувати було ніколи, бо ж вдома господарка, багато справ та обов’язків. Але це тільки у звичні дні.

Як тільки приходив час свят, жінка залишалася на одинці зі своїми думками в цілковитій тиші. Новий рік вона не святкувала ще з того часу, як поховала чоловіка. Діти  приїжджали рідко, а на новий рік взагалі ніколи їх не було, ще хіба були дітьми.

Якось, жінка зателефонувала до сина, й спитала його: “Приїдеш до мене з сім’єю новий рік відсвяткувати?”, у відповідь почула тільки “нууу, може, не знаю, постараємося заскочити на пів годинки”.Та для Тетяни Вікторівни це було таке щастя! Вона вже була впевнена в тому, що цьогоріч у неї будуть гості. Наготувала так багато страв, тут і олів’є, і пиріжків напекла, і узвар зварила… щаслива чекала сина й онуків. Та ось вже майже новий рік, а його все не було.

Так жінка й просиділа на одинці до 2 ночі, й зрозуміла, що чекати немає сенсу. Засмучена прибрала зі столу й лягла спати. Син навіть не подзвонив, щоб привітати її…

Іншого року намагалася запросити іншого сина, та й першого теж, але не приїхав ні той, ні інший… Після цього Тетяна Вікторівна Новий рік святкувати перестала…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!