У свій День Народження Дмитро Комаров виставив на аукціон своє улюблене авто для допомоги ЗСУ

У свій День народження Дмитро Комаров придумав для себе подарунок – він вирішив продати улюблений автомобіль, плануючи використати отримані гроші для потреб українських військових.

Комаров відзначає своє 39-річчя. За гори роботи провідним тревел-шоу він побував у безлічі унікальних куточків нашої планети, але війна внесла корективи до його робочих планів, тому сьогодні ведучий перебуває в Україні та знімає сюжети про те, як війна відображається на житті нашої країни та співгромадян.

Дмитро не став робити паузу у своїй роботі та в день свого народження, оголосив, що вирішив продати свій Chrysler Crossfire. Своє рішення ведучий озвучив за допомогою соціальної мережі:

«Свого дня все ще хочу бути корисним Україні. Я вирішив продати свою машину, яку дуже люблю. За кермом цього автомобіля я вигадав не один сюжет для своєї програми», – написав Дмитро.

Продавати машину він вирішив з аукціону, розраховуючи виручити якнайбільше коштів для армії.

Chrysler у Комарова вже дев’ять років, раніше він був частиною невеликого приватного автопарку. Дмитро визнає, що машина довго була його улюбленою «іграшкою», але заради ЗСУ він без жалю розлучиться з нею.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!