Вчитель сама подарувала на 8 березня своїм ученицям квіти, тому що батьки хлопчиків не скидалися

Дівчатка цього класу довго не могли визначитися, що подарувати хлопчикам на їх свято. Справа в тому, що в класі всього 6 дівчат, а хлопчиків 16. Дівчата вирішили організувати солодкий стіл. Вони здали гроші в загальну касу, а потім купили солодощі, фрукти та піци. Вони навіть репетирували танцювальний номер, але зрештою посоромилися продемонструвати танець.

Незабаром настав останній будній день перед жіночим святом. Дівчата вирушили до школи у піднесеному настрої. Вони були впевнені, що однокласники також приготували для них сюрприз. Проте незабаром на школярок очікувало розчарування: ні сюрпризу, ні подарунків від хлопчиків.

«Ми відчули таку образу. Дівчата з паралельного класу тримали в руках квіти та цукерки, а для нас нічого не приготували. Вчителька попросила дівчаток почекати її у класі. Дівчата подумали, що вона пішла до хлопчиків, аби розібратися із ситуацією. Можливо, вони купили презенти, але посоромилися їх подати. Проте більша половина хлопчиків уже була вдома.

Ми чекали на вчительку майже півгодини. Подумали, що вона вже не прийде і хотіли вирушати додому, але раптом вона повернулася. Вчителька подарувала нам по три тюльпани та невелику коробку смачних цукерок. Ми зрозуміли, що вона купила їх за власні гроші. Нас долали змішані почуття.

З одного боку було приємно, що в нас така гарна вчителька, але з іншого боку було ніяково, що людина витратила свої гроші нам на подарунки.»

Я теж почувала себе незручно. Зі своєї невеликої зарплати вчителька витратила пристойну суму, щоб її учениці мали гарний настрій на свято. Обговорили цю ситуацію із батьками. Спочатку вирішили зібрати гроші та скинути їй на карту, але потім передумали. Раптом людина від душі зробила подарунок і образиться за те, що ми повертаємо гроші.

Звісно, ​​неприємно. Чому коли складалися на подарунок вчителю, ніхто не подумав про дівчаток? А може, батьки запитали у хлопчиків, що дівчатка їм подарували, а хлопчики сказали, що подарунків не було. Можливо, батьки хлопчиків не знали, що дівчатка організували солодкий стіл. Прикро, що потім виростають чоловіки, які не знають елементарних правил ставлення до жінок.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!