Я для свого сина вибирала ідеальну наречену. А тепер він нікому не потрібен після трьох розлучень

У мене двоє дітей. Зі старшою дочкою я не спілкуюся вже близько двадцяти років, відколи вона вийшла заміж за сільського хлопця. А ця людина мені зовсім не подобалася. Молодший син був одружений тричі. Я завжди шукала для нього порядну наречену. Але тепер, після трьох розлучень, мій син, здається, нікому не потрібен.

Під час навчання в інституті Кирило познайомився з Анею, яка була старша за нього на три роки. Ця дівчина мені не сподобалася. Мені здалося, що вона просто хотіла закрутити голову студенту.

Кирило та Аня розписалися та переселилися до гуртожитку. Потім отримали малосімейку. Відносини між подружжям складалися добре. Але через те, що невістка мене не влаштовувала, я часто сварилася з нею. Через деякий час сімейне життя Кирила та Ані розладналося. Подружжя розлучилося.

Згодом син став зустрічатися зі своєю колегою Веронікою. Дівчина була сиротою, заробляла менше за Кирила. Мені здавалося, що така наречена йому не підходить. Однак син не став мене слухати і одружився з Веронікою.

Я часто сварилася з невісткою. А через два роки подружжя розлучилося.

У 35 років Кирило познайомив мене зі своєю третьою нареченою – Лідою. Дівчина була спокійною, скромною, мала вищу освіту та добру роботу. Я раділа за сина.

Але незабаром після весілля захворіла сестра Ліди. Жінка почала допомагати їй грошима сина. Часто виїжджала з дому, щоб доглядати хворого. Мені така ситуація не подобалася. І я кілька разів говорила про це із сином.

Але мої бесіди з Кирилом закінчувалися скандалами. Нарешті син не витримав цих сварок і від нервової напруги почав випивати. Сестра Ліди, на щастя, одужала. Але пристрасть Кирила до випивки призвела до того, що дружина з ним розлучилася.

Син знову почав жити зі мною. Кирило так і не розлучився зі своєю шкідливою звичкою, втратив роботу. Щоразу, нaпившиcь, син звинувачує мене, що я зруйнувала його життя. Я й не сперечаюся. Справді, не треба було втручатися у сімейне життя Кирила. Тоді все склалося б благополучно.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!