Як такі люди взагалі можуть спокійно жити? Хотів купити планшет, та “продавчиня” мене просто шокувала

Я займаюся торгівлею, часто їжджу магазинами та пропоную товар, тому під рукою потрібен був планшет, щоб робити все швидше та якісніше (на роботі видали якусь китайську підробку, яка за тиждень просто погасла… вирішив купити для себе).

Пошуки почав як і більшість людей зараз – на різних сайтах електроніки. Натрапив на одне оголошення. Модель ніби така, яку я хотів, стан хороший, на перший погляд, все ніби ок. Єдине що здивувало, продавчиня попросила приїхати оглянути товар до нього додому й вже на місці оформити покупку. Ну я погодився.

У коридорі в нього починаю перевіряти планшет — все робоче, рідна коробка з усіма документами та ще й дійсною гарантією, й ціна невелика. Думаю, треба брати. Вже зібрався розрахуватися, як жінка років сорока видає: “Є ще м’ячі футбольні, волейбольні, дитячі маєчки, конструктори”.

Пропозиція такого товару мене трохи здивувала, оскільки перелічені товари не пасували до мого планшету (ну запропонувала б чохол чи смарт ручку) але я вирішив грати в цю гру до кінця. Попросив принести конструктор та тістечка. Дата на упаковці виявилася нормальною. Конструктор упакований. Закралося якесь дивне почуття, наче це обман.

Запитав про повний асортимент. Жінка принесла цілий список товарів, який перебував на реалізації. І все потрапляло під допомогу одному з дитячих закладів: дитячий одяг, дитячі іграшки, печиво, соки, канцелярське приладдя. Я попросив вибачення, планшет брати відмовився. Та справу просто так не залишив. Дізнався ім’я жінки, як виявилося, вона саме працювала у тому садку.

Написав заяву до поліції. Нині займаються дізнавачі. Ходжу до відділення поліції вже як на роботу. Мені, звичайно, шкода свого часу, але дітей, яких обкрадали ці гадини, мені шкода ще більше. Як таким людям взагалі вночі спокійно спиться? не розумію…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!