Залишився із дружиною без житла через власного батька

Нещодавно у нас у сім’ї сталася не дуже приємна ситуація. Нас із дружиною залишили без житла власні батьки. Я, звичайно, знав, що мій батько часто шантажує та ставить умови, але не в цій ситуації…

Все почалося з того, що я зробив пропозицію своїй дівчині. Вона погодилася, і ми почали готуватися до весілля. Так як батько працює директором великої компанії, він узяв усі витрати на себе. Йому з самого мого дитинства було нескладно платити великі суми грошей, адже вони з мамою хотіли для мене лише найкращого.

Але при цьому я завжди мав слухатись і виконувати всі їхні вимоги. А якщо я цього не зроблю – то я невдячний. Тож я одразу попередив батька, що віддам усі гроші, як тільки зможу.

На честь нашого весілля батьки вирішили подарувати нам трикімнатну квартиру. Звичайно, я здогадувався, що їхній подарунок буде саме таким, адже ми з дівчиною жили у орендованій квартирі. Але я відразу зрозумів, що тут криється підступ – адже я знав характер мого батька.

З мого підліткового віку батькам не подобалася сфера діяльності, яка мене цікавила. Я хотів стати пілотом і дуже захоплювався літаками. Але, мабуть, батько вирішив, що я повинен продовжити його справу в компанії.

Мене ніколи не цікавили його справи, тому що я все дитинство не бачив свого тата поряд, адже він завжди пропадав на роботі. Я не хотів, щоб у майбутньому мої діти так само не бачили мене.

Коли батько вручив нам із дружиною ключі від квартири, я одразу зрозумів, що на мене почнуть тиснути на роботу в компанії. І так, це сталося майже одразу після нашого переїзду до нової квартири. Він почав здалеку натякати, що я маю з повагою та вдячністю ставитися і до нього, і до мами.

Щоразу нагадував, що всі мої примхи виконувалися все життя. Потім він почав торкатися теми подарованої квартири, так як він нам її подарував, то я просто зобов’язаний до нього прислухатися, а якщо ні, то нам з дружиною потрібно буде повернутися в орендовану квартиру.

Справа в тому, що в орендовану квартиру я переїхав у вісімнадцять років, коли почав заробляти власні гроші. Мені просто набридло, що батько нав’язував мені почуття провини за те, що я живу за їхній рахунок, ще й маю власну думку.

Він вважає, що якщо я живу в будинку батьків, то маю виконувати будь-які вказівки. Через це ми з батьком сильно посварилися та не спілкувалися півроку.

А коли в мене з’явилася дівчина, зараз вона вже моя дружина, мама вирішила налагодити стосунки між мною та батьком. Ми поговорили і дійшли висновку, що я сам вправі вирішувати, що робити зі своїм життям і сам зароблятиму на своє життя. Але батьки періодично могли допомогти фінансово, навіть якщо цього не було необхідності.

Наша трикімнатна квартира була оформлена на ім’я мого батька, що мене трохи насторожувало, адже житимемо там ми з дружиною. Через деякий час трапилася розмова, через яку наше спілкування з батьком трохи знову не припинилося.

Він сказав, що перепише квартиру у тому випадку, якщо я почну працювати в компанії. Я сказав, що працювати там не стану і не треба порушувати більше цієї теми. На це він мені відповів, що у такому разі нам із дружиною треба з’їхати з квартири.

Я просто був шокований батьком. Коли ми помирилися, я думав, що він змінився і не збирається контролювати мене. Але історія повторюється… Тому я одразу прийняв рішення, що ми з дружиною повернемося до орендованої квартири.

Коли я повідомив цю новину нашому орендарю, він попередив, що тепер плата за житло збільшиться вдвічі. Я не міг поки що віддавати стільки грошей за квартиру, тому єдиним варіантом залишитися з житлом була співпраця з батьком.

Моя дружина завжди мене розуміла та підтримувала, за що я її дуже люблю. Цього разу вона сказала мені, що мені не доведеться працювати зі своїм батьком, тому що ми можемо пожити у її батьків.

Це була шалено приємна новина, тим більше, батьки дружини живуть у двоповерховому будинку тільки вдвох і нам не доведеться їх сильно обмежувати. Але тільки-но я вийду на стабільний і високий дохід, ми купимо з дружиною квартиру і тоді мені ніхто не зможе ставити умови.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!