10 домашніх рослин, що приносять щастя і благополуччя

 

      Фіалка приносить в дім спокій і наділяє людей, що живуть там здатністю бути мудрими, відданими і врівноваженими. Сварки і конфлікти в будинках, де оселяється фіалка, стають великою рідкістю. Квітку бажано приховати від сторонніх очей. Наявність рослини в будинку також сприяє зміцненню здоров’я малюків. Надмірно захоплюватися розведенням фіалок не рекомендується, оскільки вважається, що у великих кількостях вони виживають з родини чоловіків.

Восковий плющ викликає для життя суперечливі прикмети. Існує думка, що він впливає на інтимну сферу життя господарів квартири. Про позитивний вплив свідчить стародавня грецька традиція: молодій нареченій на груди клали гілку плюща, щоб краса дівчини не в’яла і привертала чоловіків. У той же час існує твердження, що плющ, який надмірно розрісся виганяє з дому представників сильної половини.

    Крассула деревоподібна, або толстянка, більше відома під ім’ям «грошове дерево». Поселившись в будинку, вона притягує матеріальне благополуччя в сім’ю. Розмір і форма крони деревця безпосередньо впливають на величину доходів. Висаджувати товстянку бажано в горщики червоних відтінків, розмістивши на днище кілька монеток.

  Бамбук сприяє успіхам в кар’єрних справах, просуванню по службі. Його слід тримати в робочій зоні. Залучений бамбуком матеріальний успіх зберігається надовго. З бамбуком пов’язані численні повір’я та прикмети. У Китаї він символізує довголіття, в Індії є символом дружби. На Філіппінах селяни вірять, що бамбук привертає щастя. Так як бамбук має дуже прямолінійний ріст і свіжий зелений колір пагонів і листя, то в Японії він вважається символом чистоти. Разом з гілками сосни і квітучою сакурою, бамбук є символом країни висхідного сонця.В Японії і Малайзії побутує повір’я про молоду і дуже мініатюрну дівчину, яка живе в стовбурі бамбука і з’являється якщо розрізати його. За східним вченням Фен-Шуй, бамбук – це символ здоров’я, довголіття, великої життєвої сили, стійкості до незгод.

  Папороть оберігає від впливу темних сил. Папороті, без особливих проблем набирають за містом, у відкритому піщаному або торф’яному грунті. У домашніх умовах вони можуть втратити декоративність, якщо атмосфера забруднена.Кущик служить індикатором забрудненості газом, димом, токсичними вихлопами. Якщо квітка гине, стверджується, що він відвів псування від одного з членів сім’ї.

   Спатифіллум, або «жіноче щастя», позбавляє жінок від самотності і сприяє набуттю повноцінної сім’ї, зачаття і народження дітей. Ці особливості рослина має тільки в момент цвітіння, тому за ним необхідний трепетний догляд, оскільки цвіте спатифіллум тільки за певних умов. Існує переказ, що оповідає про те, що ті жінки, у яких в будинку росло ця рослина, дуже швидко знаходили своє щастя. Якщо дівчина була самотня, то вона швидко знаходила собі супутника життя. У разі якщо жінка набувала квітку в той час, коли вже складалися стосунки, то її друга половинка робила їй пропозицію. Якщо пара хотіла завести дитину, то їм це вдавалося за короткий період.

  Мирт і калатея можуть стати посередниками при налагодженні поганих відносин і допомагають зберегти сім’ю. Зокрема, мирт часто дарують молодятам, як символ тривалих непорушних відносин. Миртове дерево – дерево дружби і злагоди, якщо хочете, щоб спір не переріс у сварку, то ведіть всі серйозні розмови в кімнаті, в якій стоїть дерево мирта. Мирт дерево здоров’я. Мирт в будинку дарує його мешканцям здоров’я і радість.

   Аїхрізон і хлорофітум в народі називаються «деревами сімейного щастя». Вони символізує гармонію, вірність і любов в приміщеннях, де ростуть. Вважається, що пишність і краса крони   Аїхрізона безпосередньо пов’язана з теплотою взаємин мешканців житла. Хлорофітум до того ж, як випливає з назви, виконує функції очищувача повітря. Багато хто стверджує, що квітучий Аїхрізон в будинку принесе мешканцям взаємні сильні почуття. Особливо актуально це повір’я в тих випадках, коли квітка несподівано зацвіла і розпушилась буйною зеленню: вважається, що господарі квітки обов’язково найближчим часом знайдуть любов і щастя, а квітка – це знак, що наближається любов. Ще одне народне повір’я говорить, що квітучий Аїхрізон символізує присутність любові в будинку, пишно рости і цвісти квітка починає в тих будинках, де панує любов і взаєморозуміння.

  Антуріум – талісман чоловічої сили, який добре впливає на потенцію. Відомо, що червоний антуріум овіяний легендою – нібито в квітку перетворилася дівчина
Доглядати за антуріумом в домашніх умовах непросто: він любить тепло і високу вологість, а вдома не завжди можна створити такі ж умови, як в тропічних лісах. Назва квітки на латині походить від слів «хвіст» і «квітка», що дуже точно відображає вигляд суцвіття тропічної рослини. А ось в народі рослина називають «квіткою фламінго», «червоним язиком», але також називають антуріум і чоловічим щастям.

  Гібіскус привертає пристрасну любов. Вона з’являється, подібно блискавки, і так само несподівано проходить, залишаючи після себе вогненний слід. Найчастіше в наших квартирах можна зустріти гібіскус китайський або китайський розан. Одним з позитивних якостей китайської троянди є те, що квітка навколо себе заряджає атмосферу енергією руху.Добре вирощувати китайську троянду будинку тим людям, у яких є хвороби серця або знижений тиск. Рекомендується тримати рослину пасивним і млявим господарям, рослина буде активно підживлювати. Енергія гібіскуса в’ється по спіралі в напрямку знизу вгору. Прийнято вірити в те, що ця рослина відновлює згасаюче полум’я любові між подружжям, які прожили разом вже довго .Не слід забувати, що квіти – істоти живі і завжди реагують на добро і ласку. Щоб отримати від них позитивну енергетику, варто полюбити їх і сумлінно здійснювати догляд. Тоді цілком можливо отримати натомість своєрідний домашній оберіг!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!