10 найкращих продуктів для дітей

10 найкращих продуктів для дітей

Зробіть раціон вашої дитини різноманітним і корисним!

Є багато здорових і корисних для дитини продуктів, але ці 10 рекомендовані лікарями і дієтологами, виділяються із загальної маси. Від супер-багатих на вітаміни фруктів і овочів до м’яса і бобів, наповнених білком, ці суперпродукти повні незамінних поживних речовин, прості в приготуванні і смачні.

авокадо

Цей масляний фрукт-овоч багатий корисними ненасиченими жирами, які сприяють розвитку мозку. Насправді жировий склад авокадо дещо схожий на склад грудного молока.

банани

Відомий як хороше джерело калію, цей фрукт також містить вітаміни В6 і С, кальцій і залізо.

чорниця

Чорниця містить багато антиоксидантів. Глибокий, блискучий синій колір цих ягід походить від флавоноїдів, які корисні для очей, мозку і навіть сечовивідних шляхів вашої дитини.

брокколі

Цей  овочів містить клітковину, фолат і кальцій і може навіть допомогти запобігти раку. Познайомте вашу дитину зі сміливим ароматом брокколі на ранній стадії, і ви будете розширювати його смаки і заохочувати довічну любов до зелених овочів.

Ідея подачі: варити до м’якості, нарізати на шматочки, досить маленькі, щоб дитина могла безпечно їсти, а потім охолодити.

сочевиця

Квасоля і інші бобові містять багато пісного білка і клітковини. Але на відміну від великих бобів, маленька сочевиця перетворюється в кашу якраз для дитини. Вона також є одним з найдешевших здорових продуктів харчування, які ви можете купити.

м’ясо

Недолік заліза може викликати анемію. Американська академія педіатрії рекомендує м’ясо в якості першої їжі, тому що це таке чудове джерело білка, цинку і заліза, особливо до червоного м’яса і темного м’яса птиці. Крім того, діти легше засвоюють залізо з м’яса, ніж з збагачених залізом злаків, ще однією поширеною першою їжею.

чорнослив

Ці скромні фрукти не здаються чарівними, але вони м’які, солодкі і повні клітковини. Ваша дитина може страждати від запорів при переході на тверді продукти, так як це велика перерва для його системи. Додайте пюре з чорносливу в його раціон, щоб допомогти травленню і підтримувати рух.

солодка картопля

Солодка картопля є одним з найпопулярніших перших продуктів харчування для дітей, яким подобається як його солодкість, так і консистенція. Ці барвисті коренеплоди містять бета-каротин, вітамін С і мінерали, в тому числі залізо і мідь.

йогурт

Вершковий йогурт багатий кальцієм і вітаміном D, необхідними для здоров’я кісток і зубів. Ваша дитина може попоробувати його у віці від 4 до 6 місяців, задовго до того, як він буде готовий до коров’ячого молока.

Вибирайте звичайний йогурт без додавання цукру. Також шукайте бренд з найбільш живими культурами, які допомагають регулювати корисні бактерії в травному тракті вашої дитини. Обов’язково придбайте цільномолочний йогурт – дітям потрібні калорії з жиру.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!