4 помилки при поливі кабачків, які позбавлять вас урожаю

Кабачки – це культура, яку потрібно поливати з розумом, щоб отримати добрий урожай. Однак, дачники не рідко при поливі припускаються помилок, які згубно впливають на рослини. У цій статті ми розглянемо основні помилки при поливі кабачків та як їх уникнути.

1. Холодна вода

Кабачкки люблять тепло, тому поливати їх холодною водою не рекомендується. Це може стати великим стресом для них та уповільнити зростання розсади. Регулярне полив кабачків крижаною водою може пошкодити рослину, тому краще використовувати кімнатну температуру води.

2. Рясний полив до плодоношення

Досить рясний полив до етапу плодоношення може призвести до формування пустоцвітів та відсутності зав’язі плодів. Якщо ви помітили занадто багато пустоцвітів на своїх кабачках, спробуйте скоротити обʼєм поливу.

Необхідно дати ґрунту повністю висохнути, а потім полити трохи (не надто рясно). Це спричинить стрес, який змусить кабачки утворювати квіточки та зав’язувати плоди.

3. Занадто вологий ґрунт при плодоношенні

При плодоношенні потрібно збільшити полив кабачків, але не варто перезволожувати ґрунт. Це може спричинити підгниття зав’язей та плодів. Грунт має бути злегка вологим, але не мокрим. Ідеально, якщо ґрунт підсихатиме за 3-5 днів (при температурі +24 і вище).

4. Неправильний метод поливу

Багато хто поливають через листя кабачки, так як рослини об’ємні і важко дістатися до основи стебла. Кабачки добре реагують на полив через листя, але не завжди це може бути корисним. Волога на плодах призводить до підгнивання, якщо на вулиці прохолодно і волога

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!