5 ранкових звичок, які дуже важливі для здоров’я

5 ранкових звичок, які дуже важливі для здоров’я

Поліпшити самопочуття і здоров’я в цілому вам допоможуть кілька простих ранкових ритуалів. Вони надзвичайно прості і не зажадають багато часу. Головне, не забувайте, що для отримання результату в усьому важлива регулярність дій!

Якщо почали робити, робіть кожен день і ніяких відмовок. Займуть ці ранкові процедури не більше 5 хвилин, зате користі для організму принесуть багато.

Для процедур вам знадобиться:

проста вода;
лимон;
мед;
активоване вугілля;
перекис водню.

1. Чистка язика.

Зуби вранці чистимо? Сподіваюсь так :). Треба взяти за правило перед цим чистити ще і язик. Про це люди знали з давніх-давен.

  • Через поверхню язика з організму видаляються шлаки і токсини. Плюс там накопичуються бактерії, які зі слиною потім переносяться на зуби і ясна викликаючи різні болячки.
  •  Бактерії на язиці і шлаки – часта причина неприємного запаху з рота.
  •  Ви звільняєте від нальоту смакові рецептори і починаєте більш тонко відчувати смак їжі.

2. Випити склянку гарячої води.

Наступною важливою ранковою процедурою буде випивання склянки гарячої води з невеликою кількістю лимонного соку. Процедура проста.

3. Ложка меду перед їжею.

4. Таблетка активованого вугілля.

Після сніданку слід випити 1 таблетку активованого вугілля. Це одне з рідкісних безпечних ліків, які збирають на себе все сміття в організмі.

Активоване вугілля це універсальний абсорбент здатний поглинати отрути, продукти розпаду алкоголю, шлаки і токсини в організмі і перешкоджати їх всмоктуванню в кров. Саме вугілля не всмоктується і не метаболізується в шлунково-кишковому тракті. Воно повністю виходить з калом.

5. Прополоскати рот розчином перекису водню.

Після сніданку рекомендую прополоскати рот розчином води з перекисом водню. Вам потрібно купити в аптеці розчин перекису, коштує воно копійки, але користі від нього багато!

Розчин для полоскання:

10 крапель 3% розчину перекису на 50 г чистої  води. Збільшувати частку перекису не потрібно, можна «обпалити» слизову.

Увага! Перед застосуванням вищевказаних рекомендацій обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем!

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!