5-и хвилин достатньо, щоб вирахувати нечупару, навіть якщо господиня робила генеральне прибирання перед вашим приходом

Це відразу впадає в око, акуратні люди в будинку живуть чи нечупари. Варто тільки в хату зайти, і все зрозуміло. Навіть якщо господарям потрібно було справити на вас враження, подивіться на будинок оком досвідченої свекрухи, воно помітить будь-яку недосконалість.

В передпокої

Завжди помітна звичка ставити взуття неакуратно. Іноді для нього навіть спеціальної полиці немає, немов у сільському будинку минулого століття. Взуття не миється, не чиститься, немає кремів та щіток.

Передпокій може бути завалений речами: сумки звалені в купу разом із парасольками, якимись пакетами, не розібраними покупками. Килимок біля дверей виглядає занедбаним, наче його давно не витрушували.

У гарної господині порядок починається з передпокою, все лежатиме на поличках, у коробочках, буде висіти на плічках.

Двері

Ніщо в будинку не чіпають так часто і не миють так рідко, як двері та вимикачі. Дверні ручки швидко стають замазаними, біля вимикачів навіть брудні стіни. Хороші господині моментально помічають бруд, та й превентивно протирають під час прибирання і двері, і ручки та вимикачі з розетками.

Сантехніка та санвузол

Немає такого гостя, що не зайде у ванну помити руки. Зрозуміло, перед очима буде і кран, і унітаз, і якщо там виявиться хоч цятка, симпатії до господині різко зникнуть. Наліт, шари жиру на хромованих деталях, пил на зливному бачку та бризки на унітазі викликають таку огиду, що складно змінити враження про себе.

Жах викликають і рушники, засмальцьовані і з затхлим запахом: вже ганчірку можна в машинці випрати? Але господарки цього навіть не помічають. Як не помічають крихти на підлозі, сліди на дзеркалах, наліт на чашках.

Звичка тримати будинок у порядку виробляється досить легко. А користі від неї – не передати словами…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!