6 способів підтримувати гарний настрій, незважаючи на стрес

6 способів підтримувати гарний настрій, незважаючи на стрес

Щоб впоратися зі стресом, потрібно підтримувати гарний настрій. Існує чимало способів це зробити. Вони не зажадають великої кількості часу або грошей. Ось що варто спробувати:

Практика ГЛУБОКЕ ДИХАННЯ
Зазвичай ми не звертаємо уваги на те, як дихаємо. Звичайно, ми в будь-якому випадку отримуємо достатню кількість кисню, але, практикуючи глибоке дихання, можна знизити рівень тривоги і напруги.

Якщо ви відчуваєте, що починаєте впадати в депресію, виконайте вправу: вдихайте через ніс протягом 4 секунд, затримайте дихання на 2 секунди, видихайте протягом 4 секунд. Повторіть як мінімум три рази, щоб прояснити свідомість і уповільнити потік думок.

Втамовуйте голод ЗДОРОВОЮ ЇЖЕЮ
Реклама стверджує, що «ти – не ти, коли голодний», і це не так уже й далеко від істини. Якщо ви довго не втамовуєте голод, виникає психологічна напруга і дратівливість. Завжди тримайте при собі корисні для здоров’я продукти, якими можна перекусити, – наприклад, яблука або горіхи. Це допоможе підтримувати гарний настрій і ясність мислення.

З’їздити  НА ПРИРОДУ
Прогулянка по лісі – найпростіший і доступний всім спосіб поліпшити собі настрій. Відпочинок на природі зменшує прояви тривоги і депресії і покращує розумову працездатність. До того ж прогулянка або пробіжка, як і інші фізичні навантаження, позитивно впливають на психологічний стан.

Відпочиньте з КНИГОЮ І чашкою чаю
Поширена помилка, що для відпочинку і зняття психологічної напруги потрібен тривалий час. Через це багато людей недостатньо дбають про себе. Вчені довели, що знизити рівень стресу і поліпшити настрій можна навіть за 10 хвилин відпочинку.

ПРАВИЛЬНО Вибирайте КОЛЬОРИ
Кольори впливають на нашу психіку. Деякі заспокоюють, інші можуть посилювати тривожність. Наприклад, зелений асоціюється з гармонією, спокоєм, балансом, розвитком і оновленням. Додавши зелених тонів в оформлення свого будинку або робочого місця, ви зможете знизити рівень повсякденного стресу.

Насолодитися приємним АРОМАТОМ
Нюх відіграє важливу роль в роботі пам’яті і впливає на настрій. Запахи допомагають розслабитися або надають енергію і здатні миттєво підвищити настрій. Найкраще для цього підходять аромати апельсина, сосни, лаванди, ванілі і свіжоскошеної трави. Візьміть флакон ефірного масла. Коли засмучені, відчуваєте надлишок стресу і напруги, вдихніть аромат, і вам відразу стане трохи краще.

Піклуйтеся про себе, і незабаром ви відчуєте, як настрій кращає.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!