Без аспірину у будинку нікуди, купую блістери десятками, якщо бачу недорогі

І, звичайно, я його не п’ю в таких кількостях. У побутових цілях йому рівних немає, швидше за все, ви про це чули.

Прання білого

Я знаю, хтось принципово не купує біле, не бажаючи возитися з пранням. Але у мене багато і білизни, і майок із футболками. Зрозуміло, вони жовтіють, особливо під пахвами, який дезодорант не використовуй. Будь-яка зміна відтінку на білому відразу впадає у вічі.

Рятую речі так:

Розтираю 4 таблетки в пилюку між двома ложками, це на кілька футболок відразу. Розмочую порошок у невеликій кількості води до рідкої кашки. Наношу її точково на жовтизну, залишаю години на дві.

Потім звичайне прання – і плям, як не бувало!

Від нальоту вапна

Трапляється так, що щось потрібно терміново почистити, а в будинку закінчилися всі порошки і пасти. Ну і добре, аспірин в аптечці є?

Знову давимо між ложками пару-трійку таблеток, капаємо води і отримуємо кашку. Намазуємо, куди потрібно, спрацює і на плитці, і на крані, на склі душової кабінки. Мильний наліт за краном, сліди вапна – все це можна прибрати аспірином, тільки нанести, замотати плівкою від висихання і змити через 10 хвилин!

Прибираємо жир та бруд

Це новина для багатьох господарок, але аспірин діє на жир як сорбент. Паста з п’яти таблеток відчистить кухонну раковину до блиску, якщо замість води капати в подрібнені таблетки гель для посуду. Змащуємо раковину, чекаємо на чверть години і протираємо губкою. Відчищається будь-яка поверхня, будь у вас раковина з нержавіючої сталі, штучного каменю або простий фаянс. Повертається білизна, чисте сяйво, навіть поліруються дрібні подряпини.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!