Без нагару. Без жиру. Чиста сковорідка за дві хвилини є такий спосіб!

Брудні закопчені сковорідки це не для мене. Просто ненавиджу, коли вони виглядають, немов у них на грубці готують. Мої всі чистенькі, як нові, не соромно людям показати.

Чистити сковорідки правильно мене навчила бабуся, і повірте, це найкраща мені спадщина. Приємно, коли шкідлива свекруха дивиться з повагою і ставить за приклад зовиці!

Ось він, бабусиний спосіб врятувати сковороду, якщо в ній щось згоріло. Не треба бігти за магазинною хімією, все на кухні є:

  • сода харчова;
  • картоплина сира;

Сковорідку потрібно наповнити окропом, злити і знову наповнити, щоб вода була дійсно гарячою. Потім у цей окріп висипають велику ложку соди з гіркою. Точна кількість значення не має, тільки цей зразковий об’єм. Воду наливають так, щоб прикрити весь бруд.

Тепер потрібно розрізати картоплину на половинки та возити зрізами по дну сковороди. Починається хімічна реакція соди та картопляного соку, в результаті нагар буквально відвалюється від стінок. Декілька хвилин м’яких плавних рухів, наче губкою миєте, і сковорода стає ідеально чистою. Зійдуть і жир, і шар, що пригорів, без жодного гелю для посуду.

Антипригарні сковорідки теж так чищу, у них теж їжа згоріти може. Але й із чавунними проблем не виникало.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!