Чоловік незадоволений, а я все одно беру його піну для гоління. Кращого засобу для чищення немає

Я чула про те, що звичайна піна для гоління може стати чудовою альтернативою дорогим очищаючим засобам. Однак, я не сприймала такі методи всерйоз.

Близько року тому я вирішила проекспериментувати, спробувала видалити пляму від соку з килима. Моя маленька донька пролила сік під час пиття. Я була здивована, але піна повністю впоралася зі своїм завданням.

Потім я почала експериментувати з цим засобом, застосовуючи його при уборці. Підійде найдешевша піна, саме таку я беру. Однак коли моя дешева піна закінчується, я лізу в шафку чоловіка. Звичайно, він не завжди задоволений, але результат того вартий. Чоловік любить чистоту, тому завжди мені поступається.

Зараз розповім, як саме я використовую піну і поділюся порадами.

1.Килим

Саме з цього способу почалася моя безмежна любов до піни, як до засобу для чищення. Слід нанести трохи засіб на пляму. Буде ефективніше, якщо це зробити за допомогою щіточки. Залишаємо пляму на деякий час і пилососимо килим. Від неї не залишиться й сліду. Таким чином можна чистити килими та будь-яку тканинну оббивку.

2. Духовка

Хазяйки з досвідом кажуть, що якщо періодично проводити чищення духової шафи, використовуючи піну для гоління, відпаде потреба у використанні агресивної хімії. Пінку слід нанести на стінки і дно, а через п’ять хвилин протерти ці місця мочалкою і насухо витерти рушником.

3. Блискучі деталі

Багато хто знає, що очищення блискучих поверхонь – справа нелегка. Однак піна для гоління стане чудовим помічником у цій справі. На мочалку потрібно нанести трохи піни та витерти поверхню. Через деякий час виріб із хрому потрібно протерти насухо. Запам’ятайте цей спосіб і ручки ваших шаф завжди будуть кристально чистими.

4. Старі плями

Господині, обов’язково спробуйте цей метод. Я вважаю, що таке використання піни – справді чудовий варіант. Ви зможете видалити з одягу навіть старі плями, що в’їлися. Піну залишаємо на цятці на 5-7 хвилин. Потім протираємо це місце насухо з лицьового та з виворітного боку. Перевіряла неодноразово на своїх речах. Робочий метод!

5. Ювелірка

Кільце втратило блиск і втратило розкіш? Не проблема! Потрібно нанести трохи піни на виріб, потім змити її водою. Так чистять прикраси з будь-якого металу.

6. Лак

Цей варіант варто запам’ятати кожній дівчині, яка робить манікюр у домашніх умовах. Якою б досвідченою не була дівчина, якщо вона не професіонал, все одно потрапить на кутикулу при нанесенні лаку. Щоб видалити залишки, слід нанести піну на кутикулу. Надлишки лаку розчиняться.

7. Замша

Піна для гоління допоможе очистити замшеві вироби від плям. Потрібно нанести трохи піни на пляму і дати їй висохнути. Потім обережно чистимо забруднене місце маленькою щіткою.

Це ефективні поради, які я неодноразово випробувала особисто. Звичайно, піна – не найдешевший засіб, але в магазині можна знайти недорогі варіанти. Тим більше, що це універсальний засіб, який можна використовувати у різних цілях.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!