Чому я більше не допомагаю знімати гроші в банкоматі людям, які нібито не розуміються, як ним користуватися

Розповідаю про те, як мало не став жертвою хитромудрої афери. Шахрайкою була жінка пристойного вигляду, яка стояла з купою пакетів із магазину. Після цієї історії я зарікся, що тепер ніколи нікому не допомагатиму біля банкомату, а особливо людям, які кажуть, що не вміють знімати гроші.

Розповідаю подробиці своєї історії. Мені знадобилося зняти гроші, підійшов до найближчого банкомату, розташованого на розі будинку. Біля банкомату стояла жінка, в руках у неї була купа магазинних пакетів. Вона зітхала, крутила картку в руках і виглядала стурбованою.

Раптом вона обернулася до мене і сказала:

«Пане, чи не могли б ви допомогти мені? Я не можу вставити картку так, як потрібно і зняти готівку.

Я був би не проти допомогти, якби дівчина була молода та красива (на це ми часто й трапляємось). У цьому випадку мені допомагати не надто хотілося. Я сказав, що сам не тямлю в банкоматах.

Жінка ще кілька хвилин зі зітханнями повозилася біля банкомату і відійшла. Я побачив, що карта її залишилася в пристрої і гукнув жінку.

«Шановна, ви карту забули. Заберіть її зараз, а то банкомат “зʼїсть”, довго відновлюватимете».

Раптом вона каже:

“Будь ласка, дістаньте, а то в мене пакети в руках” – сказала вона.

Мені так не хотілося зв’язуватися, я відповів:

«Ваша картка – самі забирайте. Не хочете – не беріть, потім будете в банк йти і відновлювати».

Вона невдоволено подивилася на мене і забрала картку. Як тільки карта опинилася у неї в руках з-за рогу вийшли два здорові мужики. Вони почали звинувачувати мене в тому, що я зняв гроші з карти жінки і переказав на свій рахунок. Вони сказали, що є свідками та підтвердять поліції, що я вкрав чужі гроші. Погрожували в’язницею, адже мої відбитки залишилися на чужій карті.

Однак я не брав картку в руки, тому сказав, що мені начхати на їхні погрози. Біля банкомату встановлено камери, відео на яких підтвердить, що я навіть не доторкнувся до карти.

Вони зрозуміли, що зі мною їхній номер не пройде. Я сказав, що зараз сам викликаю поліцію та їх посадять за шахрайство. Аферисти швидко пішли.

Тепер я нікому не допомагатиму знімати гроші у банкоматі.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!