Дачна зливна яма не потребує відкачування, років 10 машину не замовляємо. Ділюсь надійним засобом

Власний будинок – це чудово. Особливо, збоку, поки що ми уявляємо собі у ньому міські зручності. Тільки на практиці власний будинок вимагає постійних турбот і клопоту: щось ламається, вимагає заміни. Вигрібна яма взагалі постійна проблема, вона переповнюється, її треба відкачувати.

Та не мені.

Колись почув про цікавий метод тримати її порожньою, спробував спрацювало. Знайомі спочатку посміювалися, але потроху перейняли досвід, теж не натішаться. Давно забули про необхідність машинами вміст вивозити.

Звичайно, сучасні машини із спеціальними насосами відкачують ями практично в автоматичному режимі. Але якщо комусь не хочеться викликати людей, можна піти іншим шляхом.

Зливна яма влаштована легко: у ній виводяться всі відходи, каналізація, стоки. Через якийсь час основна рідина просочується в землю, інше замулюється. Іл накопичується, рано чи пізно перестає пропускати вологу і яма починає заповнюватися.

Тут і потрібен карбід кальцію.

Декілька кілограмів потрібно висипати в яму, щоб змінити кислотність вмісту. Насипав – і вода знову починає йти. Такий науковий метод.

Всі мої знайомі, хто спробував, кажуть, яма стає, наче вчора викопали, запахи зникають, рідина теж іде. Так що тримаю в запасі завжди, років десять уже нічого не відкачував.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!