Домашній засіб для усунення мозолів і грибка з ніг

Домашній засіб для усунення мозолів і грибка з ніг

Ви будете вражені тим, як ви можете видалити мозолі і грибок ніг за допомогою простого і швидкого засобу, який ви можете приготувати у себе вдома.

Цей засіб, який ми навчимо вас робити, дуже простий, вам знадобиться тільки два інгредієнта і найголовніше, ви отримаєте відмінні результати за дуже низькою ціною, тому зверніть увагу і не соромтеся використовувати його, ми гарантуємо, що ви усунете мозолі і грибки швидко.

Для здійснення цього лікування вам знадобляться наступні інгредієнти:

Аспірин (10 таблеток);
Сік лимона (2 столові ложки);

Приготування.

  • Подрібніть аспірин в пудру.
  • Додайте сік лимона, добре перемішайте до однорідної пастоподібної структури.

Щоб використовувати це лікування і усунути мозолі і грибки, ви повинні виконати наступні кроки:

  • Перш за все важливо, щоб ваші ноги були добре очищені, тому ретельно їх помийте, щоб видалити бруд.
  • Потім нанесіть трохи пасти, яку ви приготували на мозолі і грибки, і дайте їй діяти на уражену ділянку протягом 30 хвилин, після цього видаліть її великою кількістю води, бажано теплою.
  • Потім ви повинні натирати їх круговими рухами за допомогою пемзи, це допоможе вам видалити мертву шкіру і пом’якшити тверду частину.
  • Промийте знову теплою водою і висушіть ноги дуже добре.
  • Після того, як лікування зроблено, ми рекомендуємо зволожувати ваші ноги за допомогою зволожуючого крему, пам’ятайте, що ноги, як правило, страждають від сухості, тому звикайте до щоденного нанесення крему.

Це лікування слід повторювати два або три рази на тиждень, щоб отримати кращі результати. Нарешті, не забудьте використовувати взуття, виготовлене з натуральних матеріалів, використовувати бавовняні шкарпетки і, перш за все, дбати про свої ноги і правильно чистити їх.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!