Компреси при болях в суглобах: народні методи для швидкого позбавлення від болю

Компреси при болях в суглобах: народні методи для швидкого позбавлення від болю

Біль в колінах є досить поширеною проблемою та часто розвивається поступово. Інтенсивність зростає з кожним місяцем або роком. Біль зазвичай виникає під час або після підвищених навантажень.

Коли у вас лише починають боліти коліна, потрібно одразу зменшити на них навантаження. Потрібно максимально уникати таких занять, як біг, стрибки, підняття і перенесення важких предметів, присідання, швидка ходьба, особливо підйом в гору, ходьба по сходах без опори на бильця.

Ознаки та симптоми, які іноді супроводжують біль в коліні:

набряк
почервоніння і тепло на дотик
слабкість або нестабільність
хрускіт
нездатність повністю випрямити коліно
Перш ніж навантажувати хворі суглоби, їх треба спочатку як слід підлікувати. З цим відмінно впораються народні методи – компреси і розтирання, що полегшують біль.

Олія обліпихи проти хвороб суглобів.

0,5 ст. л. обліпихової олії змішати з 2 ст. л. меду та 1 ст. л. подрібненої солі. Розігрійте все на водяній бані та перемішайте до отримання однорідної маси. Натерти сумішшю уражену ділянку та накрити листом лопуха. Компрес наноситься на ніч, а знімається вранці вологим рушником.

Компрес при артриті.

1 ст. л. квіткового меду змішати з 2 ст. л. камфорної олії. Нанести отриману суміш на капустяний лист та приставити до коліна. Можна закріпити тканиною. Тримати компрес до чотирьох годин.

Компреси на основі гірчиці.

Змішати мед, суху гірчицю та оливкову олію в однакових пропорціях. Суміш поставити на помірний вогонь і довести до кипіння. Засіб нанести на марлю та прикласти до хворого коліна.Тримати компрес рекомендується півтори години.

Увага! Гарячі компреси протипоказані при радикуліті.

Вас турбують болі в колінах?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!