Моя мама вигадала туалетний папір у холодильнику тримати. Заглядаю: рулон на полиці. Навіщо він там потрібний?

Я до маминих приколів начебто звикла, але часом вона видає щось новеньке. Нещодавно приїжджаю з гостинцями, полізла до холодильника скласти їй фрукти, а там прямо в центрі рулон паперу стоїть. Туалетний, так.

– Ма-а-ам? — обережно так питаю, таки літня людина.

– Треба так! — одразу зрозуміла, про що я. Видно, хтось уже тут дивувався. – І собі постав обов’язково. Тільки візьми новенький, тільки з упаковки, щоби чистий був. І щоб не пах ніякими ароматами, інакше всі продукти пропахнуть.

Мама назвала три причини.

1. Щоб зайва волога не збиралася на стінках і не натікала вниз, у вогкості тільки цвіль зростає. Нехай краще рулон потроху зволожується.

2. Папір дивовижно збирає запахи, як будь-який адсорбент. Аромати продуктів не змішуються, з холодильника несе типовим запашком. Мама каже, що вже другий місяць не пахне. Не знаю, я давно до неї в холодильник сама не сунулася. Але коли фрукти складала – не пахло.

3. У холодильнику чисто. Якщо щось розтеклося, папір одразу ж під рукою. Відірвала шматок, протерла та викинула! Рідина не капає на полиці, дуже зручно. Та й обгорнути щось чи підстелити під тарілку завжди можна.

Я видихнула, це мама не від віку дивує. І також поставила вдома рулон. Знаєте працює! Змінюю його раз на місяць, старий підсушую на батареї і теж виводжу на господарські потреби.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!