Моя свекруха сипле в пральну машинку… чорний перець чи сіль. Коли я дізналася навіщо, почала робити так само

Іноді прання речей перетворюється на справжню проблему. Білі речі набувають жовтого відтінку, а темні – тьмяніють. Моя свекруха розповіла мені кілька хитрощів, які дозволяють завжди тримати речі в ідеальному стані. Із задоволенням поділюсь інформацією з рештою.

Чорний перець для збереження кольору одягу

Яскраві кольори з часом вимиваються через дії агресивних миючих засобів. Виявляється, проблему легко вирішити з використанням простого чорного перцю. Все, що потрібно зробити, це додати чайну ложку меленого продукту до барабана пральної машини перед запуском.

Дрібні частинки діють подібно до скрабу. Вони допомагають вимити залишки прального порошку. В результаті речі залишаються завжди яскравими. Сам чорний перець не позначається негативно на стані тканини чи пральної машини.

Категорично не можна додавати перець у лоток для прального порошку. Інакше техніка може засмічитися. Проводити прання рекомендується у прохолодній воді.

Оцет

Цей засіб, який знайдеться у кожної господині, допомагає зробити речі м’якшими. За допомогою оцту можна замінити кондиціонер. А ще цей компонент допомагає очистити пральну машину від накипу. З його допомогою вдасться непогано заощадити. Адже купувати спеціальну хімію не потрібно. Склянку оцту потрібно додати в барабан під час прання. Жодного неприємного запаху на одязі не буде.

Прекрасною альтернативою може стати лимонний сік. Цей продукт також діє подібно до кондиціонера. А ще він надає білизні особливого аромату. Помічено, що завдяки лимонному соку кольорові речі виглядають яскравішими.

Кава або чай для темних речей

Ці продукти моя свекруха використовує, якщо потрібно повернути колір темним речам. Щоб зробити одяг більш насиченим, потрібно заварити дві чашки напою. Готовий продукт слід додати до барабана для прання. Світлі речі при цьому класти в пральну машину категорично не можна, інакше вони потьмяніють. Якщо все зробити правильно, темні речі будуть як нові. Насичений чорний колір протримається до наступного прання.

Сіль або сода

Ці компоненти можна використовувати для виведення залишків миючого засобу з одягу. Тканина залишатиметься яскравою значно довше. При цьому буде продовжено термін служби пральної машини. Занадто часто такі хитрощі використовувати не слід. Натуральний скраб може пошкодити матеріал. Достатньо проводити таку процедуру один раз на 3-4 прання

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!