Навіть ріденькі волосинки здаватимуться пишною гривою, якщо помити голову цим способом

Говорю чесно і відразу: метод цей не на довге волосся, і з густим теж проблеми будуть. Зате жінкам, у яких волосся ріденьке або середньої густоти, не довше, ніж до лопаток, він здасться порятунком.

Це миття твердим шампунем.

Якщо ви не пробували твердий шампунь на волоссі, то комбінуйте його в перші пару разів зі звичним засобом. Намильте, змийте та повторно промийте волосся улюбленим шампунем, ефект все одно буде. І через кілька вживань залишайтеся вже лише з твердим шампунем.

Важливо проводити процедуру правильно, щоб не пересушити волосся, інакше можна досягти протилежного ефекту від бажаного. Робіть так:

Змочіть волосся у воді, дайте йому насититися вологою кілька хвилин.

Брусочок шампуню потрібно потерти в долонях, щоб наповнилися піною. Цю пінку наносять на коріння волосся, щоб промити їх і шкіру голови. При такому способі можна не боятися, що пасма буде пересушено.

Найголовніше – хороша вода. Тому не пошкодуйте грошей та купіть хорошу мінералку. Вам знадобиться третина склянки, щоб змочити мило, покрутити в долонях і набрати піну для волосся. Зі звичайною м’якою водою вам буде дуже важко виполоскати з голови піну повністю.

Після того, як ви промили волосся від пінки, потрібно взяти кондиціонер і нанести на волосся, але подалі від коріння. Залиште відстань приблизно за 5 сантиметрів від шкіри голови, щоб зберегти дію твердого шампуню. Бажано дати бальзаму впливати хвилин 5-7, волосся перед нанесенням трохи підсушують від вологи рушником.

Кондиціонер змивають спочатку водою з-під крана, потім обполіскують підкисленою водою з лимонним соком. Кисле середовище благотворно впливає на структуру волосся, змушує лусочки закритися, волосся набуває красивого глянсового блиску. Одного ковшика буде достатньо, щоб досягти результату.

Погодьтеся, все досить просто, навіть ромашку з кропивою складніше настоювати. Але чесно скажу, ці методи я практикую влітку, коли об’єм не придавлюється шапкою. Крім того, у літню спеку приємно відчувати голову такою чистою, із шампунями відчуття зовсім не такі.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!