Не поспішайте олію в раковину лити, сантехніки проти жирних сковорідок!

Про те, як шкідливо смажити на олії кілька разів поспіль, господині знають, але я все-таки проти фанатизму. Одна річ, якщо ви готували в ній гору пончиків на всю сім’ю, а потім ще й картоплю підсмажили, інша річ, якщо на олії цій була злегка підсмажена цибуля для начинки.

Зрозуміло, я не замінятиму її щоб так само потушити одну морквину. Не бачу в такому повторному використанні нічого кримінального. Якщо в олії не плаває кіптява, вона виглядає чистою і свіжою, я спокійно підсмажу в ній котлетки, обсмаж голубці перед гасінням, чому ні?

Сантехніки взагалі категорично заперечують, щоб відпрацьована олія лилася у раковину: вона погіршує прохідність зливних труб. Пробки, що утворюються від різного виду жиру, не пробивають ні хімія, ні окріп, тому сантехніки завжди мають роботу. То навіщо збільшувати кількість відходів?

З тих пір я завжди протираю сковорідку туалетним папером, паперовими рушниками, навіть просто газетами, і лише потім кладу у раковину. Папір чудово вбирає жир, а потім йде на сміття або на розпалку. Майже чисту сковороду можна спокійно мити в раковині і не переживати, що незабаром знову доведеться викликати майстра.

Якщо папір ніде спалити, оберніть його плівкою або викидайте сміття відразу, інакше жир розійдеться по всьому відру.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!