Неймовірні дивіденди від копійчаної металевої губки. Стане в нагоді не тільки посуд мити

Ціна цього нехитрого кухонного девайсу і справді смішна, так що я намагаюся купити із запасом, якщо бачу дешеві. Адже губки не тільки в посудній раковині потрібні, де я їх тільки не застосовую!

Ножиці наточити – мила справа!

Ножицями потрібно просто нарізати таку губку, проводячи лезами всією довжиною до кінчиків. Вони і ріжуть, і заточуються відразу, тому після кількох рухів ріжучі властивості повертаються повністю.

Очистити овочі.

Молоду картоплю чи моркву шкода чистити ножем, але спеціальної овочечистки може і не бути, особливо на дачі. Якщо овочі помити і потерти такою губкою, далі тільки нарізати залишиться. Так, губка при такому використанні швидко заростає залишками шкірки, виполоскати її складно. Але ж можна взяти нову після кількох використань.

Відскрестити такою губкою іржу навіть простіше, ніж щіткою: пружинка губки куди тільки не забирається! Деталі, інструменти, старі ємності будуть виглядати новими, якщо відмочити руді плями соляркою або гальмівною рідиною.

Старі губки не потрібно викидати, з ними можна забути про мишей у домі. Забиваємо губками мишачі ходи та норки, жоден небажаний гість не прогризе такий захист.

На взуття часто налипає щось незрозуміле, особливо в сезон, коли з тополі липкі бруньки валяться. Смолистий липкий бруд водою не змивається, зате губкою його зняти – секундна справа.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!