Пенсіонер знайшов на вулиці пакет, усередині якого було 40 тис. доларів, та відніс його до магазину. Незабаром йому зателефонував бізнесмен

Ні, містер Кловіс Барселос не захотів зберегти ті 40 000 доларів, які він випадково знайшов на вулиці, хоча на його місці вісімдесят відсотків людей привласнили б гроші собі, і їх можна зрозуміти.

“Звичайно, мені потрібні гроші… Як і всім, але їх треба заробити чесною працею, інакше вони не принесуть щастя”, – саме так вважає пенсіонер, і з ним неможливо не погодитись.

Все сталося, коли шістдесятирічний чоловік відправився до магазину за цигарками. Поруч з універмагом він випадково помітив жовтий пластиковий пакет, повний грошей, чеків і документів.

Кловіс вирішив залишити його в магазині автозапчастин, власника якого він знав і якому довіряв.

“Він (власник магазину) зможе зробити більше, ніж я, для пошуку власника загубленого пакету. Я лише зробив те, що мав. Саме так навчав мене мій батько”, – розповідає містер Барселос в інтерв’ю.

Власнику магазину вдалося встановити власника загубленого пакету: ним був бізнесмен, чиє ім’я та номер телефону виявились у конверті, який було передано до банку. Як подяку бізнесмен залишив Кловісу п’ятдесят доларів і сказав, що він зобов’язаний зустрітися з ним особисто.

По телефону Кловіс пояснив власнику пакета, що він зробив це від щирого серця і нічого не вимагає за це.

“Я повернув вам гроші тому, що так і має бути, а не тому, що мені хотілося отримати від вас щось натомість”, – сказав пенсіонер.

На що бізнесмен відповів: “Якщо ви не скажете, яку суму ви бажаєте від мене отримати, то я сам це вирішу і переведу гроші на ваш рахунок. Повірте мені, незважаючи на те, що “так і має бути”, деякі люди стали б повертати мені гроші, і я чудово їх розумію.

Оскільки Кловіс все ще не погоджувався з цією пропозицією, бізнесменові все ж таки довелося організувати з ним зустріч, на якій він зміг би особисто подякувати своєму рятівнику.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!