Прочитайте, що потрібно робити, щоб не захворіти і не заразити інших!

Прочитайте, що потрібно робити, щоб не захворіти і не заразити інших!

Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх малюків !Якщо будете дотримуватися елементарних правил, то зміцните імунітет на довгі роки.

Дотримуйтеся цих простих правил:

1) У холодну пору року організму потрібно багато вітамінів. Купіть в аптеці спеціальний комплекс вітамінів. Але це всього лише маленька допомога для вашого тіла. Потрібно пити багато рідини, включаючи настої з трав і компоти. Також варто правильно харчуватися. Продукти повинні бути багаті вмістом вітаміну С і А.В вашому раціоні повинні бути присутніми такі продукти, як журавлина, брусниця, смородина, всі цитрусові, а також робіть настої з шипшини і ромашки – всі вони багаті вмістом аскорбінової кислоти.

2) Вибирайте одяг по погоді. Одягатися варто так, щоб в один час не замерзнути, але і в інший час, щоб не потіти. Вибирайте верхній одяг не на синтепоні – від нього ви будете постійно потіти, а потім на вулиці мерзнути. Кращим варіантом внутрішнього наповнювача буде пух – він пропускає повітря, при цьому утримуючи тепло. Зараз багато і інших сучасних матеріалів, які дають тепло і легкі в носінні.

3) Перед виходом варто щільно поїсти. Віддайте перевагу гарячим стравам, вони допоможуть надовго зберегти ваше тепло. Відмінними продуктами для зими є каші на молоці, м’ясні і рибні страви, хліб з маслом і спеції.
4) Провітрюйте приміщення. У сухому  приміщення ,яке не провітрюється мікроби мають здатність швидко розмножуватися. А боятися вони свіжого прохолодного повітря. Тому перед сном і під час прогулянки провітрюйте приміщення, навіть якщо на вулиці сильний мороз.

5) Частіше міняйте ліжко. Мікроби люблять накопичуватися в брудних ліжках, тому раз на тиждень не полінуйтеся міняти постільну білизну.

6) Робіть зарядку вранці. Спорт – запорука здоров’я і довголіття. Приділяйте десять хвилин вранці фізичним вправам.

7) Проводьте ароматерапію будинку. Придбайте в аптеці масло евкаліпта або ялиці, додавайте в ванну перед купанням або капайте кілька крапель на батарею.

Намагайтеся більше гуляти на свіжому повітрі. Хоча б півгодини в день перед сном приділяйте увагу прогулянці. Пройдіться навколо будинку і подумайте про хороше.

9) Тільки позитивні думки і мінімум стресу. Як кажуть, всі хвороби від нервів. Але ж так воно і є. При стресах імунітет людини знижується і він стає помітно вразливішим.

10) У сезон застуди та грипу намагайтеся менше відвідувати місця, де велике скупчення людей.

11) Відмовтеся від поганих звичок. Куріння і алкоголь призводять до спазму капілярів і артерій, що призводить до порушення кровотоку.

12) Не забувайте про хороший сон. Обов’язково потрібно відпочивати, і головним відпочинком є ​​сон. Спіть не менше семи-восьми годин за добу. Якщо є можливість поспати і вдень – не соромтеся. Взимку хочеться більше спати через нестачу сонця і тепла.

13) Руки – це основне джерело всіх мікробів і бактерій. Тому кожен раз перед їжею і після вулиці мийте руки з милом!

Будьте здорові!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!