Що класти в лунку при посадці помідор, щоб вони не хворіли і давали хороший урожай

Що класти в лунку при посадці помідор, щоб вони не хворіли і давали хороший урожай

Помідори є одним з найулюбленіших овочів дачників. Але, якщо Ви хочете, щоб томати виросли красивими, солодкими, соковитими і великими, за ними потрібен правильний догляд.

Дріжджовий розчин – кращий спосіб, для адаптації рослин до нових умов.

Навесні, розсаду необхідно пересадити в грунт. Перед цим, за 24 години, в грунт необхідно внести марганцевий і дріжджовий розчин. Щоб приготувати дріжджовий розчин, візьміть на відро води, 10 грам дріжджів. Потім, дайте йому добу, щоб він досить настоявся. Вливаємо по 220 грам в кожну посадкову ямку.

Деревний попіл є джерелом мінеральних речовин .

Попіл багатий калієм. У кожну посадочну ямку кладемо по 100 грам попелу. Після висаджування, землю, зверху, необхідно присипати дрібкою компосту або чорнозему.

Перегній грає не останню роль у вирощуванні помідорів.

По закінченню 10 днів з моменту висадки розсади, в грунт необхідно внести розчин води з пташиним послідом, в співвідношенні 1:15. Зверху, землю присипаємо деревним попелом.

Чудовим добривом і захисником від шкідників і хвороб є лушпиння цибулі.

Лушпиння необхідно покласти в посадкову ямку. В результаті, розсада стане міцнішою, виносливішою, більш стійкою до різних хвороб і комах, швидше піде в зростання. Також, що дуже важливо, зниження температури їй не будуть страшні.

Завдяки цибулинню, рослина буде краще плодоносити, насититься поживними речовинами. Ефірні речовини, які входять до складу лушпиння, допоможуть в боротьбі з колорадським жуком.

Вегетативний період розвитку рослин вимагає 2-3 разової підживлення.

Залийте окропом 300 грам лушпиння і залиште його настоюватися, як мінімум 10 годин. Цей розчин необхідно ще розвести з водою в співвідношенні 4:20. Він вбереже рослини від грибкових хвороб.

У період цвітіння і зав’язування плодів, необхідно провести обприскування рослин. Заливаємо літром окропу 100 грам лушпиння і наполягаємо розчин протягом 20 годин.

Яєчна шкаралупа.

Яєчна шкаралупа сприяє росту рослин і збагачує їх необхідними корисними речовинами. Для цього, подрібніть шкаралупу в порошок і покладіть його в посадочні ямки.

Кілька корисних порад по догляду за томатами.

  • В липні місяці, помідори потрібно поливати не частіше, ніж один раз на тиждень. В іншому випадку, плоди можуть потріскатися.
  • Щоб плоди швидше дозріли, необхідно в воду додати один ковпачок нашатирю.
  • Зробіть розчин, змішавши 50 грам дріжджів з відром води. Літр розчину на кущ томатів. Таке підживлення робимо в червні.

Багатого вам врожаю.

Джерело 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!