Щоб акумулятор в телефоні прослужив довго, потрібно його правильно заряджати

Щоб акумулятор в телефоні прослужив довго, потрібно його правильно заряджати

Багато хто вважає, що заряджати телефон потрібно відразу і повністю, а не робити це поетапно.

Як і багато явищ, процес заряду батареї було розглянуто детально в одному з дослідницьких університетів. І було виявлено, що батареї відчувають так званий стрес на часті заряди, і, як наслідок, тривалість їх функціонування знижується.

Якщо телефон повністю зарядився, його потрібно вимикати з розетки

Як показують дані досліджень, після повного заряду акумулятора залишати телефон також підключеним до мережі – дуже шкідливо. Після отримання батареєю 100% заряду вона також отримує електрику з мережі незначними імпульсами. Вони-то і будуть підтримувати зарядку на показнику максимум.

Але для батареї такий стан викликає стрес, а це, в свою чергу, зношує її. Це можна порівняти з багатогодинною роботою людини при постійній напрузі м’язів і без відпочинку.

Тому гаджет краще відключати від мережі після повного заряду.

До повного заряду телефон заряджати не потрібно 
Дослідники стверджують, що доводити смартфон до максимального заряду зовсім не обов’язково. Це є навіть не бажаним. А все тому, що, доходячи до максимуму, зарядка відбувається під високою напругою. Для телефону це шкідливо.

Це все зводиться до того, що краще заряджати свій смартфон протягом дня кілька разів і по-трошки.

Коли з’являється можливість, телефон потрібно ставити на зарядку

Найбільш корисним для телефону є, коли заряджають його протягом дня невеликими етапами.

Фахівці рекомендують заряджати смартфон, коли він сів приблизно на 10%. Звичайно, виконати таке вийде вкрай рідко, тому заряджати його потрібно при першій-ліпшій можливості. Призведе це до того, що період функціонування акумулятора збільшиться. А також батарея на телефоні завжди буде заряджена, що також дуже зручно.

Смартфон має бути не гарячим

Всі акумулятори на телефонах дуже чутливі до нагрівання. Деякі компанії-виробники рекомендують знімати з телефонів чохли під час зарядки. Так як це призводить до перегріву пристрою.

І слід свій телефон захищати від впливу прямих сонячних променів. Акумулятор так зможе прослужити довше.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!