У холодильнику накопичується вода? 3 важливі поради, які допоможуть вирішити проблему

Весною мій холодильник потік. Не так, що вода лилася з нього. Просто в районі задньої стінки почали з’являтися потьоки. І під нижніми контейнерами вода почала збиратися.

Викликала майстра додому. Приїхав досить літній чоловік. Я б сказала, що дідок із таких, хто вже не повинен працювати. Я, трохи засумнівавшись, чи знайомий він з сучасною технікою, дала йому це зрозуміти. І дарма. Він виявився добрим фахівцем.

Перша порада

Перевіряти холодильник почав із малого. На задній стінці холодильник має невеликий отвір. У нього встромлена якась паличка із пластику. Насамперед майстер дістав м’яку тяганину і засунув у цей отвір.

Повозив нею там трохи, витяг і сказав, оглянувши її: «Тут усе чисто». Порадив цей отвір часто перевіряти. Раптом у нього щось потрапить, або він буде забитий пилом, і тоді конденсат не зможе йти.

Підтікання я так не змогла відчистити до кінця, чим тільки не намагалася.

Можна, звичайно, прочистити дренажний отвір маленькою спринцівкою, набравши теплої води та додавши харчової соди.

Так і ви сильним натиском впорніть воду в цей отвір. Повторіть кілька разів.

Друга порада

Потім майстер перевірив дверцята холодильника — чи щільно прилягають резинки. Він попросив мені дати йому аркуш паперу, вставляв його і трохи тягнув. Якби гумка дала слабину, лист легко можна було б дістати. Але лист у мене сидів щільно.

Так що інколи можна перевірти чи надійні ущільнювальні гумки. Поміняйте їх у разі чого самі. Це не важко. Якщо слабкі, їх можна купити в магазині. Якщо не можете ніде знайти, замовте в сервісних службах або в Інтернеті.

Третя порада

Коли ці прості методи перевірки не дали результату, майстер запитав, як давно куплений наш холодильник. Я відповіла, що близько 13 років тому. А на запитання, чи ми фреон міняли, сказала «Ні».

Тоді він почав це робити сам. Зробив усе швидко. Добре, що потрібне він возить із собою. Замітив, що фреон потрібно міняти хоча б один раз на десять років. Причому, незалежно від того, чи є неприємності з холодильником чи все нормально.

Через постійну вологість металеві деталі агрегату почнуть іржавіти, що може призвести до того, що він взагалі вийде з ладу.

Так що я почну більш дбайливо ставитись до огляду холодильника. Тим більше що побутова техніка сьогодні дуже дорога.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!