Відомий психолог розповів, чому не завжди треба сумувати, коли губляться та розбиваються улюблені речі. Це може бути сигналом зверху

Розбилась улюблена чашка в однієї жінки. Ця чашка з дитинства була улюленою. Її подарувала бабуся. Порцелянова, із золотим обідком та червоними квітами. І денце золоте. Цю чашку жінка берегла, це пам’ять. І дуже гарна була, серце завмирало від краси. Порцеляна тонка, просвічувался на світлі.

Чашка була з жінкою завжди, в радості та в горі. У щасливі дні жінка пила чай із неї – і було свято! У гіркі дні пила чай – і була втіха. А звичайні дні чашка підсвічувала своїми фарбами. Крізь тонкий фарфор проникало світло.

Чашка впала і розбилася вщент. Ні з того, ні з сього. І жінка гірко плакала, ніби втратила живе, що її любило і що вона любила.

Їй невтямки було, що в чашці з’явилася тріщина з волосок, з павутинкою, зовсім непомітна. А в тріщинці зібралися отруйні мікроби. Вони могли завдати шкоди, занапастити жінку! І чашка розбилася.

Вона відслужила свій термін, прожила своє життя, сповна послужила і всю свою добру енергію віддала. І померла. Самознищилася, щоб не нашкодити господині.

Так судилося статися. Це ангел жінки розбив чашку.

І так буває з речами та з людьми. Річ губиться чи непоправно ламається. Вона стала шкідливою та небезпечною. Дорога каблучка могла залучити розбійника. Він напав би одного разу на вас. Холодильник міг стати причиною пожежі або струмом вдарити. А втрачений чи вкрадений квиток був на «Титанік».

І людина пішла зі стосунків. Подруга перестала дзвонити чи сварку спровокувала. Може, в невидимій оком тріщинці скупчилися отруйні мікроби? Заздрість?

А чоловік міг принести такі страждання, що звалилося б все ваше життя? У ньому також тріщина була? І робота могла зашкодити, стара улюблена робота? Вона вже забирала сили, стала токсичною, але ви цього не бачили, не помічали?

І можна поплакати, посумувати про розбите. Подякувати за хороше. Але в усьому є сенс, ось у чому річ. Іноді розбивається, ламається і губиться те, що стало небезпечним та несприятливим. І треба знайти нове. Іноді це найкращий вихід.

Це знак. Почався новий період. І незабаром з’являться нові речі та нові люди. Якщо ми докладемо зусиль.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!