Витрачаю 5 хвилин і ручки біля плити сяють чистотою: нічого не тру і не шкребу

Раніше я була дуже засмучена, коли поверхня забруднювалася, але тепер я знаю, як швидко і легко її очистити всього за 5 хвилин. Для цього мені потрібна спирт (або гopілка), 10% аміак і гліцерин: все це змішую 1:1, наношу на площу поверхні, яку потрібно очистити.

Якщо ви використовуєте гopілку замість спирту, візьміть її вдвічі більше, ніж зазначено.

Дуже важливо, щоб робота велася в рукавичках, щоб захистити руки, а ще краще надіти маску чи респіратор, щоб захистити дихальні шляхи від різкого запаху аміаку.

Після отриманої суміші я наношу на ручки і навколо них непотрібною зубною щіткою, даю 5 хвилин, щоб суміш подіяла, і обробляю забруднені ділянки. Гладкі ділянки приголомшливо очищаються без зусиль.

Коли стало видно, що жир з брудом розчинилися, я чистою вологою ганчіркою і прибираю суміш з поверхні. Потім сухим рушником натираю поверхню до блиску.

Тепер я знаю, що можу швидко та легко очистити будь-яку поверхню у своєму будинку без зайвих зусиль. Не забувайте, що важливо захистити свої руки та дихальні шляхи при використанні цих компонентів і що ця методика чудово підходить для очищення будь-яких поверхонь у вашому будинку.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!