Як вивести попелицю на кімнатних рослинах домашнім засобом

Шкідники вражають абсолютно всі рослини – і йдеться не лише про город, а й фруктові дерева, чагарники й декоративні рослини. Сьогодні ми поговоримо про те, як позбутися шкідників на домашніх вазонах.

Найпоширенішим з них вважається тля, яка не дає рослинам нормально розвиватися. Попелиця розмножується з неймовірною швидкістю, ці салатові дрібні жучки просто насідають на рослину і псують її. Препарати від цих шкідників можна придбати і в господарських магазинах, однак ми розповімо, як позбутися від них самостійно, оскільки сам стикнувся з цією проблемою. Окупила ця комаха мій домашній перець, то ж я одразу приступив до дій.

Знадобиться:
Вода.
Хлорамін (порошок).
Тютюновий пил.
Часник.

Духи або одеколон з різким запахом.
Пляшка з розпилювачем.
Великий шприц.
Ватні палички.
Кисть з м’яким волосом.

Позбавляємося домашньої від попелиці

Приготування розчину:

В літр води слід додати 2 ст. л. тютюнового пилу та настоювати суміш три доби. Тепер сюди слід додати хлор – на кінчику ножа – та залишити ще на ніч. Видавлюємо в розчин часник через прес – один зубчик, залишити на годину, а потім процідити через марлю, складену в чотири шари. Далі беремо ватку з ватяної палички й розміщаємо її на шприц, де має бути голка. Наливаємо в шприц засіб та проціджуємо рідину одразу в пляшку з розпилювачем. Так ви очищаєте засіб від попелу, який може забити розпилювач. Вже у пляшку слід  додати 4 мг одеколону – засіб проти попелиці готовий.

Застосування розчину:

Землю в горщику слід накрити ганчіркою, щоб туди не потрапляв засіб.

Обприскуємо рослину розчином повністю, особливо приділити час на внутрішні поверхні всього листя.

Рослину потрібно обробляти так, щоб з нею капало. А тепер залишаємо на деякий час висохнути. Не промивайте вазон, оскільки протягом декількох годин паразити потемніють, а через добру взагалі висохнуть.

За допомогою м’якої щітки потрібно зібрати комах. Перець таке очищення пережив нормально, але от слабші вазони можуть трішки ослабнути. Однак нічого смертельного з ними точно не трапиться.  Не забирайте одразу з горщика ганчірку, оскільки  тля почне одразу тікати з рослини на стіл і ганчірку. Залиште все деякий час, а після цього можна прибрати загиблих комах. Коли паразитів на рослині не залишиться, її потрібно ретельно промити за допомогою вати та чистої води. Це допоможе прибрати яйця, які встигли відкласти паразити.

На час лікування від паразитів, не буде зайвим підгодовувати рослина вітамінами, для відновлення після виснажливих процедур. Для цього цілком згодяться листя алое. Які методи в боротьбі з попелицею знаєте Ви?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!