Яєчна маска-плівка 3 в 1: підтяжка, зміцнення і очищення

Яєчна маска-плівка 3 в 1: підтяжка, зміцнення і очищення

Повноцінний догляд за шкірою неможливий без використання різних масок. Куряче яйце по праву можна вважати самим бюджетним і найефективнішим засобом для підтримки молодості і здоров’я шкіри.

Білок ефективно підтягує і м’яко очищає шкіру. У жовтку міститься багато лецитину, який забезпечує зволоження і глибоке харчування епідермісу. Вітаміни A, D, B піклуються про молодість шкіри. Яєчну маску з успіхом можуть застосовувати жінки різного віку.

ТОБІ ЗНАДОБИТЬСЯ

1 яйце
паперові серветки
пензлик
виделка
2 миски
Приготування

Відділити жовток від білка, помісти їх в різні мисочки. Білок злегка збий виделкою.
На очищене обличчя нанеси за допомогою пензлика білок. Паперову серветку наріж (або порви) на смуги і приклей-на-віч, як пап’є-маше. Зверху змасти ще одним шаром білка.
Не наноси занадто багато білка: маска повинна добре підсохнути.

Почекай 20-30 хвилин – серветка перетвориться в тверду скоринку.

Захопи маску знизу (під підборіддям) і одним впевненим рухом зніми по напряму вгору. Відчуття можуть бути трохи неприємними, але ефект того вартий!

Збий жовток і рясно змасти ним шкіру обличчя. Для додаткового живлення можеш додати в нього кілька крапель оливкової або кокосової олії. Через 10 хвилин змий жовток. Ти здивуєшся ніжності, м’якості, бархатистості своєї шкіри!

Найзручніше змивати залишки яйця з шкіри теплою водою. Якщо у тебе суха шкіра, після використання маски-плівки змасти обличчя будь-яким живильним кремом. Роби таку маску 2 рази на тиждень, щоб зберегти шкіру молодою на довгі роки.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!