Історія про хибне перше враження, яка змушує замислитися

Це дуже стара історія про те, як часто ми, не знаючи всього, робимо поспішні висновки та можемо образити інших.

Серед ночі на телефон хірурга зателефонував номер:

– Алло, лікарю? Терміново приїжджайте, молодий чоловік потрапив в аварію, і перебуває у вкрай тяжкому стані.

– Добре, виїжджаю! – вигукнув той і кинувся збиратися до лікарні. Вже за 20 хвилин хірург під’їхав до медзакладу, швидко виходячи з машини. В цей час до нього підбій незнайомий чоловік, який як виявилося, був батьком потерпілого.

– Чому вас так довго не було? Ви що, не розумієте, що йдеться про життя та смерть! Звісно, якби це ваш син так постраждав, то ви б за хвилину вже були тут!

Лікар не промовив у відповідь ні слова, тільки глянув на чоловіка, дивно всміхнувся й попрямував до кабінету, щоб переодягтися, а одразу звідти до операційної. Операція була складною, тривала кілька годин. По закінченні з операційної вийшов втомлений лікар, який пройшов мовчки повз схвильованого батька навіть не глянувши в його бік.За ним одразу ж вийшла асистентка й повідомила радісні новини:

– Операція пройшла успішно, з вашим сином все буде добре.

Чоловік зітхнув з полегшенням, подякував за добрі новини й додав:

– Проте яка неприємна людина ваш лікар! – обурився чоловік – Він пройшов повз мене, і ні слова не сказав!

На що асистентка строго відповіла: – Наш хірург – чудова людина. Але два дні тому, його син загинув в автокатастрофі, сьогодні був похорон. Та він попри душевне горе прийшов сюди, щоб врятувати вашого сина.

Чоловік від почутого побілів, й тільки тихенько проронив “я не знав”.

Звідки ж йому було знати. Однак, це не дає нам право судити когось. Та ми часто забуваємо, що не єдині у світі й у кожного з нас може статися горе. Тому завжди треба пам’ятати, що не варто робити поспішні висновки тільки по тому, що ви побачили.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!