МУДРА ПРИТЧА ПРО ТЕ ,ЩО ЗАВЖДИ ПОТРІБНО ПОЧИНАТИ З СЕБЕ

 

Є така чудова фраза, якщо хочеш, щоб світ змінився, то почни з себе.
Жила-була одна молода сім’я. Молоді люди зовсім недавно переїхали в столицю і старанно працювали. По суботах, втомлені від важкої роботи, вони любили дозволити собі поспати трошки довше. Прокинувшись, хтось із молодих людей заварював каву, і вони довго лежали в ліжку і говорили про життя.

Молода дружина була справжня перфекціоністка і часто любила критикувати з приводу і без приводу. Один раз її привернуло увагу, що їхня сусідка, середніх років жінка, з самого ранку вже розвішувала просушити своє випрану білизну.

– Ой, мамочки! – сплеснула дівчина себе по щоках.

– Ти подивися, яка у неї брудна білизна, – звернулася вона до чоловіка.

– Ніби як доросла, а прати не вміє … А може вона просто не знає, що є хороші порошки, які перуть плями? – щебетала вона, але її чоловік, не звертаючи увагу ні на дружину, ні на прання, захоплено читав новини на планшеті і тільки автоматично кивав головою, погоджуючись з дружиною.

І так тривало цілий травень, червень і навіть липень. Тільки ставало ще гірше, молода дружина ніяк не могла вгамуватися. Рівно о восьмій ранку, щосуботи, та ж сама жінка маячила у них у вікні.

– Господи, та коли ж їй хтось скаже, що її білизна брудна і все в плямах! Як їй тільки не соромно, а? Потрібно щоб їй хтось сказав, у неї ж вся родина ходить у брудному! Ну чому ти мовчиш? – не могла вгамуватися молода дівчина, апелюючи до читаючого новини чоловіка, який незворушно розтягував задоволення від ароматної ранкової кави.

Чоловік глянув на свою другу половинку і сказав, що він щось придумає. І ось, в наступну суботу, вже приготувавши чергову порцію докорів сусідській жінці, дівчина просто ахнула.

– О боги! Ти подивися, яка ж у неї сьогодні білосніжна білизна! Ну, нарешті-то вона навчилася прати … Що ти їй сказав? Ти говорив з нею? – в подиві губилася в здогадах дівчина і подивилася на чоловіка.

– Ні, не говорив, – відповів чоловік, все також уткнувшись носом в колонку новин.

– А що тоді? Що ти зробив? Скажи?

– Так просто я встав раніше, і нарешті-то вимив наше вікно, – посміхаючись, відповів чоловік.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!