НАЙКРАЩА ПРИТЧА ПРО ВІРУ ДРУЖИНИ В ЧОЛОВІКА

НАЙКРАЩА ПРИТЧА ПРО ВІРУ ДРУЖИНИ В ЧОЛОВІКА

 

За кожним великим чоловіком стоїть не менш велика жінка. І що це чиста правда, доводимо на конкретному прикладі.
У найпохмуріші часи в компанії великого винахідника Томаса Едісона працював простий молодий механік. Народжений в родині іммігрантів, він був радий отримувати за свою працю скромні 2 долари в день. Робота була не з легких, і відпрацювавши  молодий чоловік ледь живим повертався додому. Перекусивши за вечерею що бог послав, він вирушав у свій старенький  сарай.

Закривши двері, він розкладав свої інструменти і до ранку дзвенів якимись запчастинами і деталями. У нього була мрія, створити щось краще, ніж здатний створити його геніальний бос. Час минав, а у молодого інженера нічого не виходило. Ніхто не вірив що з купи мотлоху цей дивакуватий мрійник взагалі збере хоч щось путнє.

– Думаєш ти такий розумний? Нікуди енергію дівати що сидиш ночами, краще на другу роботу влаштуйся! Твоїй родині їсти нічого! – докоряв йому батько.
– Ей, містер Едісон! Коли ти вже нас здивуєш? – сміялися над божевільним сусіди.
– Господи, та угамуйся ти вже нарешті. Якби ти був такий геніальний як твій бос, ти б уже давно щось придумав! – намагалися напоумити його друзі.

Ніхто не вірив в цього божевільного романтика. Ніхто, крім його дружини … Уклавши сина спати, вона приходила в холодний сарай до чоловіка. Вона подавала інструмент і тримала керосинку над його головою, яка від зимової холоднечі вся була покрита інеєм. Від холоду її руки німіли, зуби відчайдушно танцювали джигу, дерев’яніли спина. Чорт, але вона так вірила в чоловіка!

Через деякий час в один прекрасний момент з сараю повалив дим і пролунав сильний рик. І всі побачили, що з сараю, о боги, викотився віз без коней! З неймовірною на той час швидкістю, божевільний і його дружина промчали з вітерцем під відвисші щелепи сусідів, знайомих, друзів. На вкритому лаком візку красувався напис «Автомобіль Генрі Форда».

Коли Генрі Форду перевалив уже восьмий десяток, німецький журналіст поцікавився, якби геніальному винахіднику і автору 161 патенту США випала нагода бути кимось іншим в новому житті, ким би він хотів стати? Генрі Форд розсміявся і не замислюючись відповів:

– Так ким завгодно … Лише б зі мною завжди поруч була моя дружина!

Історична довідка

«Форд Модель Т» – найбільш поширений автомобіль епохи 1908-1927 років. На той час в ньому застосовувалася інноваційна планетарна трансмісія і педальна система управління. Автомобіль Генрі Форда переміг на конкурсі «Автомобіль століття».

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!