Дивовижна притча про те, як навчитися керувати часом, ставити цілі, планувати справи, життя

Дивовижна притча про те, як навчитися керувати часом, ставити цілі, планувати справи, життя

Дивовижна притча про те, як навчитися керувати часом, ставити цілі, планувати справи, життя, щоб, одного разу озирнувшись назад, ви побачили  Час, якого вам завжди і на все буде вистачати!
Жив-був маленький Хлопчик. Він бігав, стрибав і радів життю. І завжди ходив поруч з ним і радів його Час. Був він великий, товстий, рум’яний – багато його було, одним словом. Не бракувало часу на все і завжди: і в футбол з хлопцями зіграти, і телевізор подивитися. І не було у Хлопчика проблем з Часом, а у Часу – з Хлопчиком.Коли Хлопчик підріс, у нього з’явилися товариші і колеги, з’явилися так звані Справи .Кожна Справа вимагала трохи часу. Хлопчик відрізав від часу потроху: то машину полагодити, то з дівчиною погуляти. А Час йде за Хлопчиком та посміхається – є ще Час!

Друзі, знайомі, колеги приходили до Хлопчика зі своїми проблемами і турботами. І кожна їхня справа вимагала його Часу. Не завжди хотілося Хлопчику вбивати свій Час, але йому допомагали інші люди. То сусід зайшов увечері в гості просто так поговорити, то шурин попросив в місто з ним з’їздити, а то одному нудно. А тут ще триголовий монстр (телевізор, телефон, комп’ютер) кожен день свою частку вимагає.

Озирався іноді Хлопчик на Час, який він сам шматував, який рвали на шматки інші люди, але нічого не говорив: тут соромно, тут страшно, тут незручно. Прийшов час, коли Час його загинув: не було більше часу у Хлопчика!

Прийшов до нього син і сказав:
– Тату, підемо в зоопарк або в кіно!
А він йому:
-Вибач, синку, у мене немає часу!
Подзвонив батько і запитав:
-Як ти там, чому не дзвониш?
-Вибач, батьку, у мене часу немає.

Час – самий безцінний, найнепомітніший ваш ресурс. Навчіться ним управляти, навчіться ставити цілі, планувати справи, життя, щоб, одного разу озирнувшись назад, ви побачили свій радісний усміхнений Час, якого вам завжди і на все буде вистачати!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!