Притча про справжню подругу – варто прочитати кожній жінці

Кажуть, що, коли ви посміхаєтеся, всередині вас гине хоча б один маленький мікроб. У мені вчора, мабуть, загинула ціла колонія мікробів, тому що посміхалася я довго і від душі. Стала свідком дуже милою сценки.

Стоячи біля торгового центру, побачила дівчину років 80-ти в леопардовому плаття з яскравим манікюром і величезними кільцями у вухах. Вона бадьорим прокуреним голосом воркувала з кимось по телефону, манірно тримаючи відстовбурчений пальчик.

«- Мася, дорога, ну, я не розумію, що ти так заморочуєшся? Тобі ж нічого і робити не треба! Онуки привезуть тебе на автомобілі на вокзал, вивантажать, донесуть до вагона, завантажать в купе, покладуть на полицю. Ну, щоб полежати там трохи,потресешся. А там вже ми з дівчатами тебе зустрінемо! Так само вивантажимо, донесемо до таксі, тобі ж нічого робити не треба!

Мася, ну, що означає – вік не той? Для чого він не той? Тобі ж нічого і робити не треба – тільки тріщати з нами і тихесенько попивати шампанське, зрідка подаючи знаки, що вимагаєш добавки і що ти ще жива! »

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!