Притча про те, як обставини змінюють людей!

Притча про те, як обставини змінюють людей!

Одного разу до батька прийшла дочка, молода жінка, і з сумом сказала:

– Тату, я так втомилася від всього, у мене постійні труднощі на роботі і в особистому житті, вже просто немає сил … Як справлятися з усім цим?

Батько відповідає:
– Давай я тобі покажу.

Він ставить на плиту 3 каструлі з водою і приносить моркву, яйце і каву. Опускає кожен інгредієнт в окрему каструлю. Через кілька хвилин вимикає плиту і питає дочку:
– Що сталося з ними?
– Ну, морква і яйце зварились, а кава розчинилася, – відповідає дівчина.

– Правильно, – відповідає батько, – але якщо ми подивимося глибше, то виявиться що морква, яка була твердою, після окропу стала м’якою і податливою.

Яйце, яке раніше було крихким і рідким, стало твердим. Зовні вони залишилися такими ж, але внутрішньо змінилися під впливом однакового ворожого середовища – окропу. Те ж відбувається і з людьми – сильні зовні люди можуть розклеїтись і стати слабаками там, де крихкі і ніжні лише затвердіють і зміцніють …
– А як же кава? – здивовано запитала дочка.

– О, кава – це найцікавіше. Вона повністю розчинилася в агресивному середовищі і змінилася – перетворила окріп в чудовий ароматний напій. Є люди, яких не можуть змінити обставини – вони самі змінюють їх і перетворюють на щось нове, отримуючи для себе користь і знання з ситуації. Ким стати у важкій ситуації – вибір кожного.

Поділися з друзями!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!