Відомий психолог розповіла, чи варто хвилюватися, якщо в дім залетів горобець чи синиця

Одна жінка говорила іншій: “Горобці до тебе на вікно сідають на нещастя. І синиці теж! Це до втрати!”. Нічого подібного. Є народні прикмети, пов’язані з птахами. І деякі справді досить похмурі. Птах, який залетів у будинок, усередину будинку і загинув, вважається поганим знаком.

Але й те: знак – не просто провісник. Він загострює нашу увагу. Він вимагає зміни дій, правильного та усвідомленого підходу до рішень та вчинків. Він застерігає. І на знак треба дати відповідь, зворотний зв’язок, так вважалося.

Після події з птахом можна вимити свій дім, прибрати його, внести пожертву або зробити інший добрий вчинок. Це означає, що ви зрозуміли та прийняли послання. І готові до боротьби.

А горобці – це добрий стародавній символ, якщо розшифрувати мову символів та знаків. Горобець прилетів як провісник кохання. Це перше. Горобець – птах богині Афродіти, горобці тягнуть її колісницю, так вважалося у давніх греків. І незабаром у ваше життя прийде кохання, – так витлумачили б знак у далекі часи.

І горобець – символ відваги “маленької людини”. В Англії горобець був символом селянина, який відважно захищає свої права. Просту людину, яка поєднувалася з іншими і боролася за своє життя.

У казках горобець перемагав величезних і сильних звірів своєю сміливістю. Це символ боротьби та перемоги. Отже, можливо, ви переможете у тій боротьбі, яку ведете зараз. Треба бути сміливішим і шукати помічників, друзів, соратників.

Синичка –  щасливий символ. Вона символізує радісні події, гарні звістки. Це маленький листоноша, який приніс звістку про майбутні хороші зміни. І закликає вас до бадьорості, – геть зневіру! Маленькими пташиними зусиллями можна багато чого досягти.

Синичка нагадує: треба радіти життю та не надто втомлювати себе турботами про завтрашній день.

Але є і глибинний сенс символу, – настав час згадати про душу. Про високі пориви, про творчість, про красу. Здійнятися над матеріальним світом, повернути собі дитяче радісне сприйняття життя. Легше, з посмішкою, крокувати життям. Пурхати. Синичка – це зимовий метелик-Психеї.

Така мова символів. Але головне послання – може, настав час подбати про когось, кому важко? Хто голодний, нещасний, кому холодно і безпритульно у світі?

Світ величезний. І багато хто голодує, поки ми сидимо в теплій квартирі і переживаємо про пташки, які прилетіли – чи не обіцяють вони погане? Ні, не обіцяють. Але настав час їх годувати, можливо? І виявити турботу про слабкі створення природи?

Світ розмовляє з нами мовою символів. І треба правильно розуміти послання. Тривожитися тільки про себе, бачити у всьому загрозу для себе, надавати похмурі смисли створінням Природи не варто. Так справді можна зійти на шлях втрат та нещасть.

Зворотний зв’язок – турбота про інших, добрі справи та очищення від бруду у всіх сенсах, – ось його і треба давати після символічних подій-послань. І це дуже підніме настрій та покращить життя.

Ганна Кір’янова

Previous Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!