3 слова, які більш важливі у відносинах, ніж «я люблю тебе»

3 слова, які більш важливі у відносинах, ніж «я люблю тебе»

Існує майже чарівна фраза, яка здатна зробити відносини більш глибокими і довговічними … але ж її майже ніхто не вимовляє!

Згадайте, скільки разів ви говорили коханій людині «Я люблю тебе»?

Залежно від тривалості ваших відносин (і рівня темпераменту), це могло бути сто, тисячу або мільйон разів.

Вираз слів любові має велике значення в будь-яких відносинах. Але що, якщо б ви вивчили 3 слова, які дозволили б партнеру відчути себе дійсно значимою людиною і допомогли б вам стати ще ближче один до одного?

Отже, ось ці слова: «Я ціную ТЕБЕ».

«Я ціную тебе» – це три чарівних слова, які нам всім слід якомога частіше вимовляти в усіх наших взаєминах, особливо в романтичних.

Можливо, вони і мають таку силу, тому що нам доводиться їх чути дуже рідко …

Вдячність – це наріжний камінь будь-якого тривалого союзу.

Дослідження показують, що вміння бути вдячними – це та якість, яка народжує в людях бажання проводити з вами більше часу.

Фраза «Я ціную тебе» насправді сильніше «Я люблю тебе». Чому?

1. Фраза «Я люблю тебе» часто стає тригером – майже кожній людині доводилося переживати зраду, тому ми до цих слів ставимося з великою настороженістю. А ось вираз вдячності майже для кожного з нас є безпечною емоцією, тим більше вона не так сильно заряджена.

2. Фразу «Я люблю тебе» ми нерідко сприймаємо як щось буденне, як даність. Наприклад, ми часто вимовляємо: «Ти ж знаєш, що я люблю тебе». Тобто через постійне вживання ця фраза знецінюється і втрачає свою силу.

3. Фраза «Я люблю тебе» може бути використана з метою маніпуляції – наприклад, для того, щоб умовити, заспокоїти або навіть закрити рот партнера.

4. Прояв вдячності робить нас сильнішими. Недавні дослідження доводять: коли ми відчуваємо вдячність, наше фізичне, психічне та емоційне здоров’я значно поліпшується. І тепер уявіть собі, наскільки сильне почуття подяки, яке ви відчуваєте і проявляєте. Воно здатне по-людськи зблизити вас з партнером і роздути полум’я пристрасті, не кажучи вже про поліпшення вашого здоров’я і підвищення рівня життєвої сили.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!