4 помилки, які жінки роблять у стосунках

Стосунки між чоловіком та жінкою – це загадка, яку несила розгадати. Часто ми самі стаємо заручника власних слів чи вчинків, які тягнуть за собою безповоротні дії. Звісно над відносинами повинні працювати двоє, і роль кожного з партнерів не може бути меншою за іншого. В цій статті пропонуємо розглянути помилки, які допускає більшість жінок. Особливість цього переліку помилок у тому, що їх виділила жінка. Причому, не проста, а практикуючий психолог.

1. Ви постійно незадоволені чоловіком та кожною його дією

Здавалося б ця помилка – безневинна витівка будь-якої жінки. Однак на практиці це часто стає серйозною перешкодою для розвитку нормальних відносин. “Ти нічого не робиш”, “я ж тобі казала, що треба зробити по-моєму”, “у тебе постійно так”, — подібні закиди є стандартним набором спілкування багатьох пар.

Що ж робити, коли він дійсно “криворукий” або “грубіян”? Перш за все пам’ятайте, що  ви жінка. Замовчувати проблему категорично не варто. Однак перед тим як зробити зауваження  візьміть паузу і подумайте, якою формою краще здійснити задумане.

2. Ви впадаєте в крайнощі

Йдеться в більшості про інтимну частину життя пари. Досить часто зустрічаються два типи жінок: одні надто доступні, незалежно від поведінки свого партнера, а другі навпаки – занадто суворі та недосяжні. І те і те – це крайнощі, яких слід категорично уникати у взаєминах з чоловіком.

Жінка хоче дбати про свого чоловіка і це нормально. Але якщо на цьому їхні стосунки зупиняються, він свідомо сприймає вас як “маму”. Отже, вирішує він машинально, для інтиму потрібно шукати іншу жінку. Якщо ж ви зосереджені лише на цьому, чоловік сприймає вас як “дівчинку”. Але від цього він швидко втомлюється, адже хочеться ще й простих людських відносин.

3. Давайте чоловікові говорити

На перший погляд, може здатися, що це не помилка, а проблема самих чоловіків, якщо вони не хочуть говорити про свої переживання жінці. Насправді ж, саме від жінки залежить, чи її коханий буде ділитися з нею планами, фантазувати та, нарешті, просто хвалитися, чи ні.

Тому, коли чоловік починає вам розповідати якісь свої ідеї, у жодному разі не висміюйте їх, навіть якщо вони відверто безперспективні. Вмійте слухати!

4.  Ви не любите себе

Це, мабуть, одна із найголовніших помилок, яку жінки роблять у відносинах. Коли ви живете разом не один рік, з’являється рутина, ви звикаєте один до одного, ваш чоловік бачить вас в різних амплуа (без макіяжу, у порваних шкарпетках тощо).  А згадайте той час, коли ви по три години готувалися до побачення з ним. А як у нього блищали очі, коли він вас бачив. Та після років подружнього життя все це відходить на задній план й ви не хочете бути красивими навіть для себе. А це дуже важливо, в першу чергу любити себе, доглядати за собою, цінувати себе. Тоді й чоловік бачитиме, що ви потребуєте певного відношення до себе!

P.S. Про помилки чоловіків поговоримо у наступних статтях!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!