5 причин, чому жінка з віком стає тільки красивішою

– Вчителю, скажи, скільки мені ще чекати дива? Коли ж воно, нарешті, відбудеться? Учитель, дай відповідь. Довго ще чекати? Коли, коли?

– Якщо чекати, то ніколи.

І тільки зараз я зрозуміла, що щастя приходить до тих, хто вміє НЕ чекати. Хто не виставляє умов і вимог. Хто колись дав запит Всесвіту. А потім просто розслабився і спокійно жив, в душі усвідомлюючи, що все станеться саме так, як він просив.

І тільки зараз я зрозуміла, що, як і щастя, краса приходить до тих, хто вміє жити. Просто розслабитися і жити, не рахуючи днів і зморшок, які вони приносять. Потрібно просто розслабитися і жити. І все буде красиво.

Два роки тому британські соціологи провели забавне опитування. Вони запитували у чоловіків і жінок про складові жіночої краси.

Будете здивовані, але 70% чоловіків сказали, що головна якість, на яку вони звертають увагу в жінці, – це впевненість в собі. Саме вона робить жінку бажаною. Впевненість в собі, погодьтеся, приходить з віком. Коли ти забуваєш про комплексах, перестаєш тиснути прищі, плакати у ванній до червоних очей. Коли ти приймаєш себе такою, яка ти є. І тобі з собою, нарешті, комфортно.

Йдемо далі.

47% чоловіків сказали, що для них в жінці важливо почуття стилю. Саме на нього вони звертають увагу в першу чергу. А коли у нас з’являється стиль? Коли ми розуміємо, що цей светр робить нас більшими, ці штани зовсім сюди не годяться, і краще за все зверху накинути цю шаль ніжного кольору, вона підкреслить наш рум’янець? Правильно, почуття стилю у нас з’являється з віком.

Ви зараз можете посперечатися зі мною, звичайно. Але тоді тихенько, сховавшись від усіх, подивіться свої старі фотографії. Ну як? Стильненько, правда? І цей смішний топ під цю безглузду спідницю – дуже мило, правда? Гаразд проїхали.

Я люблю свої зморшки навколо очей – вони нагадують мені, скільки я в житті реготала Ми стаємо гарніші з віком. І в цьому нічого дивного. Ось ці – від сміху без причини біля Атлантичного океану. Ці – від радості, що мої роботи прийняли в Парижі. Ці – від постійного сміху з моїм чоловіком, веселішої людини годі й шукати, я така щаслива, що він поруч.

Так я не проміняю їх ні на що на світі! І ніколи не буду намагатися позбутися від них за допомогою антивікового крему. Тому що саме вони роблять мене красивою. Не ховайте свої шкільні фотографії, ми в них ще покопаємось. Особисто я не можу дивитися на них без сміху. Боже, невже це я? Що це зі мною? Я там схожа на мокрого цуценя. Але не на себе теперішню точно.

Давайте аналізувати далі, за хронологією. В університеті я теж виглядала дещо дивною. Хто сказав, що мені йде ця стрижка? Так вона робила мою голову схожою на каструлю. Зараз я сміюся. Тому що сьогодні я впевнена в собі.

“Вік – це всього лише цифри”, – любить повторювати мій друг, вітаючи мене з черговим днем ​​народження.

– “Не турбуйся. Це всього лише цифри “.

Ми обидва регочемо. Він – бо йому, дійсно, забити. Він чоловік, до того ж на кілька років молодший за мене. Я – тому що вік, і правда, тільки цифри. Нічого не значущі цифри. Сьогодні я можу сказати вам це з упевненістю.

Тепер я знаю, що краса у кожної з нас розквітає індивідуально. І проявляється в різному віці. Але незмінно після декількох моментів. І поки ви всі їх не пройдете, ви не будете красиві повною мірою.

У будь-якому випадку завжди пам’ятайте – у вас ще попереду, з кожним роком ви будете красивішою і красивішою, що б вам не говорили оточуючі або ваш косметолог.

1. Краса приходить після народження першої дитини.

Жінка починає сяяти зсередини. Це дуже складно пояснити, але вона ніби пізнала щось сильне, невідому таємницю, відому тільки їй. Це сяйво робить це чарівною. Такій жінці зазвичай озираються вслід. І якщо ви ще не народжували, значить, все у вас попереду. Ви ще це пізнаєте.

2. Краса приходить після сильного розчарування.

Здивуєтеся? Але я довго думала над цим. Жінки, які пережили серйозну кризу і оговталися після неї, стають глибокодумними. Вони не будуть безглуздо хіхікати, як школярки. Вони перестають бути інфантильними, що так часто відштовхує чоловіків в нас. Тінейджери-переростки виглядають дурнувато, погодьтеся. Жінка з досвідом завжди виглядає загадково. Її хочеться пізнати.

3. Краса приходить, коли ви зустрічаєте свого чоловіка.

“Ой, Анька, ти сьогодні така гарна! Прям світишся “, – крикнула мені вслід однокурсниця, коли я бігла на побачення до чоловіка, в якого була шалено закохана. І він любив мене. І це почуття дало мені внутрішнє сяйво. Я стала впевненішою в собі.

Я зрозуміла, що подобаюся чоловікові, на якого всі звертають увагу. Я була щаслива. А значить, красива. Потрібні чоловіки допомагають нам вибратися з кокона. З люблячим чоловіком ми завжди стаємо на порядок красивішою.

4. Краса приходить тоді, коли ми починаємо себе любити.

Саме любити. Не балувати, не сюсюкати, не виправдовувати. А саме любити. Це дуже непросто. Юним дівчатам це не під силу в повну міру. Це вміння приходить з віком. Мабуть, це найголовніше знання в житті жінки. Йому обов’язково треба навчитися.

Прислухатися до себе, виділяти свої сильні сторони і не випинати слабкі. Якщо тобі сумно, не бігти плакатися до подруги, а пересидіти вдома. Якщо ти задоволена собою, не хвалися на кожному розі. Сила любові до себе дуже індивідуальна. Але вона вкрай необхідна нам. Без неї ми ніколи не будемо щасливі.

5. Краса приходить, коли жінка стає спокійною.

Подивіться на фотографії Моніки Белуччі. Яка вона спокійна і самодостатня. Нею хочеться милуватися і захоплюватися. Краса не любить істерик. Добре, що ми переживаємо їх в юності. Добре, що з віком ми нарешті можемо контролювати свої емоції. Спокійні, врівноважені жінки завжди виглядають більш виграшно. Вони завжди притягують увагу.

Вік – це всього лише цифри, які ні про що не говорять Запитайте мене, хотіла б я повернутися на років десять тому? Та ніколи в житті! Я нарешті навчилася знаходити спільну мову з собою. Я навчилася любити себе. І це дало мені впевненість.

Я люблю себе сьогоднішню. Зі своїм минулим, яке, можливо, почало злегка проявлятися на моєму обличчі у вигляді зморшок. Зі своїм досвідом, який, можливо, вже пора зафарбовувати в волоссі. Але я від нього ні в якому разі не відмовляюся. Тому що воно дало мені силу бути собою, бути такою, яка я є. Бути самодостатньою.

І до речі, так, після тридцяти мені раптом запропонували знятися для фотопроекту. І зараз я дописую ці рядки і біжу на зйомку, так 🙂

Любіть себе, ви прекрасні! Любіть себе в кожному віці. У кожному, але з кожним роком все сильніше і сильніше. Будьте спокійні і щасливі. І пам’ятайте, вік – це всього лише цифри, які взагалі ні про що не говорять.

За матеріалами

 

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!