8 способів, якими коти проявляють до вас свою любов

Котики дуже часто проявляють любов до своїх господарів, однак не завжди ми можемо це зрозуміти просто тому, що не знаємо, що може означати той чи інший жест чотирилапого друга.

Ось кілька способів, за допомогою яких коти зазвичай проявляють свої теплі почуття до господарів:

  1. Треться об вас головою. Це чи не найпоширеніший котячий жест. У котів на тілі є залози, які виділяють певну речовину. Частина цих залоз на щоках та голові. Тому, коли котик треться об вас мордочкою, він мітить вас своїм ароматом і визнає членом сім’ї. Це свідчить про те, що тварині з вами комфортно.
  2.  Дивиться в очі. Якщо кішка не зводить з вас очей й при цьому дуже повільно, лагідно кліпає – ви їй точно до вподоби. Так вона показує свою довіру. Вважається, що такий погляд дорівнює людському поцілунку у щічку.
  3. Кіт мне вас лапками. Коли домашній улюбленець мне свого хазяїна лапками, він ніби намагається сказати “я тебе люблю”. Часто коти роблять так, тому що можуть вважати вас свого роду “матір’ю”.
  4. Носить вам подарунки. Якщо кіт приніс вам впійману мишу, не спішіть його сварити. Таким чином він ділиться з вами та намагається показати прив’язаність. Тому обов’язково похваліть улюбленця за “подарунок”.
  5. Показує живіт.Для тварини саме живіт – інтимна частина тіла. Якщо ваш кіт так робить, він точно вам довіряє і почувається з вами у безпеці.
  6. Муркоче. Муркотінням кішка може виразити багато почуттів, одним з яких звісно ж є любов.
  7. Кусає вас. Не дивуйтеся. Так котики дуже часто граються між собою. Тому, якщо ваш улюбленець раптово починає вас кусати – це також ознака прив’язаності. Та часто пухнастики не розраховують свої сили та можуть залишити подряпини.
  8. Ходить слідом за вами. Це також хороший сигнал, особливо коли ще не час годувати кошеня. Їй просто хочеться бути поряд та насолоджуватися вашою компанією.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!