Багатий тато привіз сина в село до бідняків, щоб провчити його…

Багатий тато привіз сина в село до бідняків, щоб провчити його…

Діти знають лише те, чого їх навчають, у них мало власного досвіду, ось і виходить, що основу для майбутнього ставлять  їх батьки. Тому батьки повинні розширювати свій кругозір, щоб було чому вчити дітей.

Одного разу батько хотів навчити свого сина життєвим урокам. Просто він хотів показати, що вони добре живуть, і вирішив відвезти дитину на ферму.

Батько думав, що ця поїздка навчить сина цінувати те, що у них є і зробить його більш цілеспрямованим і заповзятливим в майбутньому.

Чоловік все життя працював, щоб заробити капітал. Він почав все з нуля, але хотів, щоб його син просто побачив це, і щоб йому самому не довелося проходити через всі тяготи.

І ось одного разу він вирішив відвезти сина до однієї бідної сім’ї, щоб син побачив, як вони живуть. Вони провели в сім’ї у бідних кілька днів і ночей.

Хлопчик працював, рано лягав і рано вставав, не користувався телефоном і комп’ютером.

Коли вони їхали назад, батько запитав сина, чи сподобалося йому все це?

«Тату, це було здорово» – відповів хлопчик.
Батько був радий такій відповіді. «Ти побачив, як живуть бідні?» – запитав батько, думаючи, що хлопчик почне розповідати про те, як же добре вони живуть, на відміну від бідних.

«Ах, так» – сказав син.

«Так що ж нового ти дізнався для себе?» – запитав батько.

Син відповів – «Я побачив, що у них 4 собаки, а у нас 1. У нас басейн довжиною в 4 метри, у них безмежний струмок. Ми встановили ліхтарі в саду, а у них в небі горять зірки. Наш двір закінчується воротами, а їх двір не знає кінця ».

«У нас є трохи землі, у них же безкраї поля, навколо нашого будинку – стіни, які захищають нас від ворогів, а у них є друзі, які тут же поспішать на допомогу»

Батько буквально онімів. Зрештою, ця поїздка виявилася корисною і для нього самого.

Потім син додав – «Ця поїздка показала мені, які ми насправді бідні»

Ви коли-небудь замислювалися над такими питаннями? Хіба щастя – це матеріальне багатство? У кожного з нас своя точка зору, не можна дорікати іншим в чомусь, але, думаю, що історія цього хлопчика буде і нам відмінним уроком! Йому вдалося розгледіти все найцінніше, що є в житті.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!