Чоловік хоче, щоб я мовчала, коли він вдома. Як жити з ним далі?

Сімейні стосунки почали псуватися після святкування другої річниці разом. Не було явних ознак, та ми обоє відчували, що щось йде не так. Багато сварилися через побутові справи, гроші  і ремонт. Дійшло до того, що чоловік взагалі сказав: “я не бажаю з тобою говорити більше, коли я вдома, краще мовчи”.

Від почутого я була шокована й ледь справді не оніміла. Моєму обуренню не було меж. Від злості я твердо вирішила, що це так не залишу, тому не готуватиму і не робитиму жодної хатньої роботи, поки він не вибачиться. Хай сам все робить… Чи варто казати, що через кілька днів наша квартира перетворилася на смітник? Гора не вимитого посуду, брудні шкарпетки посеред кімнат, не винесене сміття…

Мені це почало набридати, але здаватися я не збиралася. До того ж я знала, що мій “коханий” безлад терпіти не може, але сам ніколи не прибирає. Тому вирішила почекати ще кілька днів і побачити, що буде. Від моменту нашої сварки минув тиждень і ми досі не розмовляли. Це вперше ми так довго злилися один на одного, і все через якийсь ремонт. Я вже готова була здатися, бо більше не витримувала ні цього безладу, ні тиші в домі. Та цього ж вечора, коли я збиралася поговорити, чоловік прибіг після роботи з квітами просити пробачення.

Я кілька хвилин крутила носом, а потім все ж погодилася за умови, що ми в цю ж хвилину вимиємо всю квартиру до блиску! Чоловік якусь мить вагався та все ж моя взяла! Ми до опівночі прибирали й так втомилися, що помиритися, як нормальні молоді люди, у ліжку, не змогли. Сил вже не вистачило))

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!